Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátom nem tudja elviselni...

A barátom nem tudja elviselni a hiányomat és szabályosan belebetegszik mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés
15 éves a barátom én 17 és mindig próbálunk nagyon sokat együtt lenni, de mivel több várossal arréb lakik hiába találkozunk 7ből 6napon egy héten mégis amikor elválunk otthon rendszeresen rosszullétei vannak. Remeg, sír, hányingere van, zsibbad az egész teste, gyakorlatilag belebetegszik ha nem vagyunk együtt:S mit lehet ez ellen tenni??:s Teljesen rendben van köztünk minden szóval attol sincs oka félni hogy esetleg szakítunk mert nagyon komolyan gondoljuk hogy lehetőleg örökké szeretnénk együtt lenni:$ és mégis ez van:S volt veletek ilyen? van esetleg valami tanács hogy hogy lehetne véget vetni a rosszulléteinek?:S
2011. szept. 4. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy ilyen embert úgy hagynék ott azonnal mint a pinty. Mire számítasz egy ilyentől később?
2011. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de mért hagynám ott azért mert annyira ragaszkodik hozzám, hogy nem bírja ki ha nem vagyok vele?
2011. szept. 4. 12:17
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert aki ebbe belebetegszik az nem normális.Idegbeteg. Kezelésre szorul.
2011. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a te dolgod, hogy mit gondolsz erről a dologról. viszont nem az volt a kérdés, hogy ki szeretné sértegetni a páromat, hanem hogy hogy lehetne ezen segíteni illetve hogy van-e valakinek ilyen tapasztalata. ha ez hétköznapi, "normális" dolog lenne akkor nem tettem volna fel a kérdést, viszont attol hogy erre így reagál attól nem lesz idegbeteg...és az se volt kérdés, hogy te szakítanál-e. Én nem fogok, mert veled ellentétben én inkább segítenék rajta!
2011. szept. 4. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én valószínüleg idősebb vagok mint teés már láttam jónéhány lányt aki "meg akarta menteni" "meggyógyitani" a párját. És láttam az összes kudarcát is.

Ki így reagál az egy végtelenül gyenge ember. Soha nemszámíthatsz rá. De a te dolgod, azt csinálsz amit akarsz.

2011. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
attol hogy idősebb vagy még nem biztos, hogy tapasztaltabb meg bölcsebb vagy;) és attol hogy te otthagynád én meg nem...számomra az derül ki hogy jobb ember vagyok még 17 évesen is...
2011. szept. 4. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez kellene mennetek, lehetőleg együtt, de a barátodnak mindenképpen. Az előző válaszolónak sajnos igaza van, az ilyen emberek szoktak általában igen korán, akár egy jelentéktelen veszekedés után öngyilkosok lenni és utána hátrahagyni a párjukat a lelkiismeretfurdalással, tehát mindenképpen gyógyszeres kezelést igényel a dolog, ha ennyire labilis. Ennyi idősen gondolom úgysem fogod belátni, hogy nem lehet mindenkit megmenteni, és nem is kell még, hogy így gondold, de ennyire súlyos pszichoszomatikus tüneteket nem tudsz egyedül kezelni, a batárodnak szakember segítségére volna szüksége. Ha szeretnél rajta segíteni, akkor annyit tehetsz, hogy támogatod ebben.
2011. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én először fizikailag vizsgáltatnám meg. Nem hiszek a szerelem általi halálban/szívrohamban/epilepsziában.
2011. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy jobb ember, csak tapasztalatlanabb és naivabb.
2011. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!