Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha vizsgadrukkra frontint...

Ha vizsgadrukkra frontint veszek be nem fog letompítani?

Figyelt kérdés
sajnos nagyon izgulós vagyok, hétfőn lesz az évem legfontosabb vizsgája, és már 3 napja gyomorgörcsöm és hányingerem van, így arra gondoltam beveszek előtte egy frontint, de félek, hogy letompítana és nem jutna eszembe semmi (ami így pedig az idegesség miatt nem jut eszembe..)

2013. jan. 26. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány mg-os?
2013. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De igen. A vizsgára tanulni kell.
2013. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rudotel nincs a környezetedben valakinek? 1/2 szem pont jó lenne a vizsgára. Ne vegyél be a Frontinból 1 szemet. Ha 0,25-ös van otthon, akkor abból 1/4-del próbálkozz, de csak úgy, hogy előtte kipróbálod mit okoz?
2013. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Fenét! A frontintól én csak bealszok, de az álmok szépek :D

Propranolol az, amire szükséged van. Ez béta blokkoló, magas vérnyomásra írják fel, esetleg szívritmuszavarra. Nem remegsz, nem parázol töle. Engem ez is beálmosít kicsit, mivel leviszi a vérnyomásod. Amógy vizsgára a legjobb az alkohol. Két dolog miatt: elveszi a félelmet, stimulál kis dózisban. Egy üveg sör max! Sok sikert!

2013. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

TANULNI? :D 3 hónapja tanulok rá, és így sem sikerült már 1x, de köszi a tippet :* :)


a többieknek tényleg köszi, 0,25ös van, kipróbáltam, tanulni jól tudok mellette, szóval akkor lehet egy negyeddel bepróbálkozok reggel.

2013. jan. 27. 12:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be Frontin, mert álmos leszel tőle, főleg ha nem szoktál szedni bealszol a vizsgán:)
2013. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan vedd be ha kipróbáltad!
2013. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre az utolsó hozzászólásodat. Én akkor sem vennék be nyugtatót. Úgyis sikerülni fog...
2013. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

TANULNI? :D 3 hónapja tanulok rá, és így sem sikerült már 1x, de köszi a tippet :* :)


a többieknek tényleg köszi, "


Legalább pontozz le, hogy a tanulást javasoltam. A létező legrosszabbat. Azért gondold meg: ha a doki, amikor téged műt, és izgul előtte, jól benyugtatózza magát...

2013. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért én megértem a Kérdezőt. Nem lehet úgy koncentrálni ha émelyegsz meg remegsz az idegességtől. Én is izgulós vagyok,és én Frontint szoktam bevenni,orvosi tanácsra,bár én tudom,rám hogy hat,mert szednem kell alapból is.

Nekem csak ez válik be, de ez ugye én vagyok :).

2013. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!