Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mivel tartjátok magatokat...

Ti mivel tartjátok magatokat mentálisan "frissen"?

Figyelt kérdés

Rendszeres szokásaitok evvel kapcsolatban, ha kérhetem akkor részletes legyen válaszotok, annyira, hogy én is ki tudjam próbálni az adott szokásokat.

Köszönöm!



2013. jan. 23. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

6 – 16 percig

[link]

2013. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kávé
2013. jan. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#02:22 Nem úgy értettem.


Én pl. olvasás, keresztrejtvény, számítások, szándékos problémák keresése és azok megoldására, stb.-re gondoltam.

De azért köszönöm, lehet, hogy a kávé elengedhetetlen ezekhez, de ha van egy erős cél akkor úgy gondolom nem szükséges feltétele.

2013. jan. 25. 08:43
 4/6 anonim válasza:
olvasassal, minden nap tanulok valami ujat. Tarsasagi eletemet szemelyesen es nem az interneten elem (egyre többen ott elik az eletüket es kifele elnek). Joga, akar konyvbol tanulod akar az interneten utana nezel a kulonbozo gyakorlatoknak. Hosszu tavon nagyon pozitiv hatast gyakorol. A vezetes is frissen tart. A futas - nemcsak testileg egeszseges, de lelkileg is frissen tart. Remelem, eleg reszletes volt a valasz. Minden jot.
2013. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2013. márc. 14. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Matek feladatokkal. Logikai játékokkkal. Pl:

[link] (sajnos csak egy bizonyos szintig ingyenes csak)

Ismeretterjesztő játékokkal:

[link]

[link]

Puzzle:

[link]

Általam jól ismert könyveket hallgatok más nyelven:

[link]

Ha idegen helyre megyek (és nem megy vérre, tehát csak kirándulok), akkor megjegyzem az útvonalat,nem viszek se térképet, se kütyüt.

De főleg matek feladatokkal (kombinatorikát szeretem nagyon)

2013. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!