Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha rájöttem h depressziós...

Ha rájöttem h depressziós vagyok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

most 15 éves vagyok.kb már 3éve tart ez az állapot.nyáron mindig jobban "kijön" rajtam mivel akkor nincs suli sem.csak itthon vagyok egész nap gépezek,semmihez sincs kedvem,nem akarok emberek közé menni,utálom magam,kivülről is belülről is.legszívesebben 100évre elaludnék vagy meghalnék.mindig csak zabálok ezzel próbálom enyhíteni a szomorúságot.és sokat sírok.meg van egy olyan dolog is amit ide nem írok le,majd privibe ha vki akarja.szóval rájöttem h depis vagyok.most mit tegyek?a szüleimhez nem tudok fordulni,barátaim sincsenek igazán.mihez kezdjek?

15/l


2009. aug. 29. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem depresszió!

Ez unalom!és tehetetlenség.

Találnod kell egy célt, elfoglaltságot, amit szeretsz, és abban el tudsz merülni, legyen az sport, kfreativitás, akármi.

2009. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egész nap gépezel nem vagy depressziós. Csak függő!
2009. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem leírnád privibe azt a dolgot? Utána tudnék tanácsot adni.
2009. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetnék veled, van msned?

Privátba leírod?

15/l

2009. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez depresszió, és nem gépfüggőség(illetve most már az is lehet, de a depresszióval kezdődött. Nálam ugyanez az eset)


Saját hibáimon okkulva azt tudom csak mondani, hogy minél hamarabb kezeltesd! Ugyanis elképzelhető hogy egyre rosszabb lesz... Egyébként -bár nem ismerlek - könnyen lehet hogy szociális fóbiád is van, a leírás alapján valószínűnek tűnik

Pszihológushoz kéne menni(és nem kell szégyellni, rengetegen tesznek így ;) )

2009. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. írhatnál egy privit is ha gondolod ;) 17/f
2009. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!