Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez most idegösszeroppanás volt?

Ez most idegösszeroppanás volt?

Figyelt kérdés

Tegnap este kaptam egy hívást és valami elég rossz dolog történt. (Nem akarnám elmondani a lényeg az hogy elég mélyen érintett és fájt amit mondtak.)

Így is elég sok helyre kell megfelelnem és nagyon sokan sokfélét követelnek rajtam így nagyon feszült vagyok úgy általában.

És a hívás után nem tudtam elaludni egész éjjel. Hányingerem volt, fájt a fejem, sírtam és az egész testem remegett. Hiába próbáltam abbahagyni a sírást semmi nem segített, az agyam csak kattogott és nem bírtam leállítani.

Lehetett ez ilyen kisebb idegösszeomlás vagy annak az előjele?

Előre is köszi



2013. jan. 12. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem igen,nekem is volt anno.
2013. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ezek alapján lehetett egy kisebb fajta. de pl. a tested úgy akaratlanul remegett hogy nem bírtad abbahagyni? vérnyomásod mennyi volt?
2013. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi volt. Nincs vérnyomásmérőm sajnos.
2013. jan. 12. 12:38
 4/4 anonim válasza:
Szia, szerintem kérdezz meg egy szakembert, vagy orvost, aki ért az ilyesmihez, hátha tudna segíteni, hogy ne legyél folyton stresszes, túlhajszolt, stb. Anyukámnak is volt ilyen kisebbfajta idegösszeomlás szerűsége anno. De mindenképpen foglalkozz a dologgal, a tested jelezni próbál neked, hogy valami így nem oké, lehet, hogy lelki eredetű a dolog. Remélem tudtam segíteni. 15/L
2013. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!