Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez idegösszeroppanás lehetett?

Ez idegösszeroppanás lehetett?

Figyelt kérdés

Éjszaka munkában a főnököm rámszállt. Most már sorozatosan kitolt velem az utóbbi időben, de éjjel durván cs*sztetett, egy ártatlan kérdés miatt. Ahogy mondta a magáét, remegni kezdtem, mintha belül rázott volna valami és csak jöttek a könnyeim, egyszerűen nem tudtam kontrollálni, még egy háromnegyed óra múlva is rosszul voltam. (a b*sztatás úgy fél óráig tartott) A könnyem megállíthatatlanul folyt még később is...

Erős embernek hittem eddig magam, de ez már a második eset, hogy a cs*sztetése miatt elkap a sírógörcs, bár ez az előzőnél sokkal durvább volt, akkor kibírtam, míg békén nem hagyott, utána tört fel. Elsősegélynyújtóval levegőztem, akkor nyugodtam meg valamennyire, de előtte komolyan azt hittem, legjobb, ha azonnal ügyeletre visznek és benyugtatóznak... (sosem éltem ilyen szerekkel)


2011. júl. 4. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az lehetett, hogy most tört ki rajtad az elfojtott feszültség, gondolom eddig is csak nyeltél a főnöködtől, és eddig bírtad, elszakadt a cérna.

Szerintem az idegösszeomlás az egy hosszabb folyamat, [link] itt elolvashatod az előjeleket stb...

2011. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a munkahelyváltás lenne a megoldás, a saját érdekedben, mert tényleg összeomlás lehet a vége.A tetű főnököd, nyilván nem fog megváltozni.De mielőtt eljössz, azért mondj neki valami "szépet" búcsúzóul, meglátod, attól rendbe jössz!
2011. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs lehetőségem máshova menni, az állás meg kell. Viszont nagyon bízunk benne a kollégákkal, hogy a főnököt leváltják, mert egyre őrültebb. :S
2011. júl. 4. 23:50
 4/6 anonim válasza:

A leírásod alapján, én inkább pánikrohamnak mondanám. Láttam már ilyent, tanulmányaim során is, a remegés, a könnyek, a blokkolás mind ennek a tünete. Ajánlani a Sedatif PC nevű homeopátiás gyógyszert tudnám. Recept nélkül kapható, szorongásra és alvászavarra szokták szedni. Ez nem hosszútávú, csak tüneti kezelés, talán segít, de még egyszer hangsúlyoznám, nem oldja meg a problémát. Azonban talán segít átvészelni ezt az időszakot. Amikor nem dolgozol, próbálj meg olyan dolgokat csinálni a szabadidődben, amelyek endorfint termelnek, és hátha kitart a kiegyensúlyozott állapot a munkahelyeden is!


Kitartás, remélem tudtam segíteni!


20/L

2011. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem fogok semmilyen gyógyszert szedni, nem érdekel, hogy homeopátiás. Az ilyesmibe jobb nem belekezdeni, láttam rá családi példát, hová vezet a stressz különböző szerekkel való kezelése... Annyit nem ér az egész.

Legközelebb nem hagyom magam lenyomni, hanem ha kell, leüvöltöm a főnök fejét, de legalábbis otthagyom a p*csába, mikor cs*sztet. Ott toltam el, hogy leblokkoltam, ahelyett, hogy leléptem volna a közeléből.

2011. júl. 6. 13:04
 6/6 anonim válasza:
100%

Legalább azon szerencsések közé tartozol, akik felfedezték a hibát, és tenni tudnak ellene. Tiszta szívemből kívánom, hogy minden helyrejöjjön!!!


20/L

2011. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!