Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegösszeroppanás határán...

Idegösszeroppanás határán állva/táncolva mivel lehet megelőzni a dolgot?

Figyelt kérdés
Vagy legalább enyhíteni a következményeket, stb? Vannak bevált tippek-trükkök? (Orvosi segítség nélkül)
2012. jún. 25. 22:24
 1/3 shoona:D ***** válasza:
attól függ h mi lenne az idegösszeröppanás oka...??de az jót tehet ha találsz vmit ami megnyugtatpl:zene :D
2012. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg attól függ, hogy mi okozza a problémádat.

Én szerencsésnek érzem magam, amikor már annyira feszült vagyok, hogy úgy érzem nem bírom tovább, akkor mintha egy biztosíték leolvadna a fejemben és üres lesz az agyam. Tisztában vagyok vele, hogy meg vannak a problémáim, nincsenek megoldva, de nem érdekel.

Aztán elmegyek a hegyekbe feltöltődni kicsit.

Mindenképp érdemes kikapcsolódni valahogy. Kitombolni magad egy zúzós koncerten vagy bambulni egy hegyi patak köveit.

Emelt dózisú magnéziumot szedni pár napig és esténként egy csésze citromfű tea.

2012. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából arról van szó, hogy túlvállaltam magam, és bár időmbe beleférne, idegileg nem bírom már a terhelést, így egy projektet nem fogok tudni végrehajtani, amit szerettem volna. Károm csak nekem származik belőle, semmi visszafordíthatatlan, de azért bónusznak még ennek a tudata is pocsék érzés, és tovább terhel. Nem elég a folyamatos kiborulás, még ez is itt lebeg felettem, mint egy önbeteljesítő jóslat.
2012. jún. 26. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!