Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akkor most pszichopata az...

Akkor most pszichopata az ismerősöm?

Figyelt kérdés

-Betegesen egoista:ha az én vagy a családom sikeréről beszélek akkor vállat von,de viszont ha az övéről akkor már meg se szólalhatok.

-Gyakran hazzúdik:hát nem annyira átlátszóan de mivel gyakran egyértelmű hogy hazzudik de mégsem vádolhatom meg.

-Kis diktátornak képzeli magát:A testvéreit és a szüleit le se sz@rja parancsolgat neki.

Unalmas tudjátok milyen élet:Amikor udvarolni mentem vele akkor azelött istenítette a csajt de amikor a csaj elküldte akkor már azt mondta az én és az ö célpontjára hogy milyen hülye csajok.

-Utálja az osztálytársait.

-Aki hasonlít rá az normális,okos,jófej.

-Cél nélküli loppkodási vágyai vannak



2012. dec. 10. 10:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből tippelni is nehéz, de nem valószínű, ennek sok más oka lehet. Mindenesetre én a helyedben kerülném a rossz embereket és kész...
2013. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!