Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy változtathatnám meg a...

Hogy változtathatnám meg a személyiségem?

Figyelt kérdés
Nos hol is kezdjem. Nincs egy jó tulajdonságom sem. Gyáva vagyok, nincs önbizalmam, lassú észjárású vagyok, nincs túl sok barátom, lányokkal sose beszélek(már vagy 4 éve nem beszéltem lánnyal értelmesen...), fiúkkal se tudok igazából elbeszélgetni, sovány vagyok és alacsony(172/55), egyszerűen nem tudok egy jó tulajdonságot se elmondani magamról, bár meg se születtem volna, semmi értelme nincs ennek az egésznek.. ui: remélem jó helyre írtam
2009. aug. 18. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja igen, és 15/F
2009. aug. 18. 20:18
 2/11 anonim ***** válasza:
"a dolgokat néha nem azért nem merjük megcsinálni, mert nehezek hanem, mert nem merjük megcsinálni őket"
2009. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak lassan azzal a sok rosszal,amit írtál magadról:)Önbizalmad semmi,de tudod mi a nem jó.Ez már egy jó jel.Ha 15 vagy,akkor most leszel 9,vagy 10-es.Szerintem a suliban,szomszédban biztosan van valaki,akivel szívesen eljárnál ide-oda.A neten is szerezhetsz pár havert.Nem késtél el semmiről,és nem is vagy alacsony.És a lényeg:nekem hiányoznál,ha nem születtél volna meg:)Tehát egy valaki már biztosan kíváncsi rád:)Vigyázz magadra!
2009. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

jaj istenem ezt azonnal hagyd abba!

ilyet nem szabad csinálni!

amíg te így látod magad, addig mások is így fognak! gyávaság alatt, ha azt érted, hogy nem mersz lányokkal beszélni, akkor először próbálkozz meg az osztálytársaiddal, főleg, ha most új osztályba mész, akkor próbálj meg ismerkedni, de eleinte csak barátság szintjéig. a lassú észjárás alatt mi értesz? önbizalman nagyon jót tudnak dobni az új ruhák, új frizura, esetleg egy kis gyúrás, mert akkor tudod, hogy te kihozod magadból a maximumot! és ez nagyon fontos! szeresd magad! ezt főleg lányoknak szokták mondani, de ugyanúgy a fiúknak is szól.és mi van akkor, ha vékony vagy? van olyan osztálytársam, aki kisebb, mint 170 cm, és női nadrágot kell vennie, mert a férfi gatya nagy rá. próbálj meg magadban jó tulajdonságot is találni, mert lehet, hogy te vagy a világ legkedvesebb embere, vagy akármi. kicsit gondolkozz el ezen. amúgy meg most egy lány írt neked.:)

2009. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elég súlyos a helyzet ha komolyan gondolod amit írtál. Sok könyv foglalkozik személyiség fejlesztéssel.

Önfejlesztő meditációk, így működtesd a vonzás törvényét, és hamarosan megjelenik Horváth Zoltán Áttörés című könyve. Ha nem akarsz könyveket venni tölcsd le, keress a googléval. Agykontroll is egy lehetőség, de a tanfolyam szükségtelen.

Először önmagadat építgesd megerősítésekkel, a legfontosabb az, hogy igaznak kell lennie.


Arra koncentrálj amilyen szeretnél lenni. Ne a rosszra.

Ha boldog vagy a barátkozás és a szerelem is könnyebben megy. Ha te nem adsz értelmet az életednek más nem fog. Ez egy hosszú folyamat, mire a stabilitás kialakul igazából csak a hit és a szeretet a lényeg mennyire erős.

Mennyire tudod elfogadni önmagad és a környezeted. A megengedés közel áll a felszabadításhoz, az IGAZI éned felszabadításához.

Egyelőre ennyit tudok mondani.

2009. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De miről beszélgessek az osztálytársaimmal(és bárkivel)? Egyszerűen mintha nem lennének meg bennem ezek a beszélő "ösztönök", nem tudom elképzelni miről. Annyira unalmas az életem már, h nem tudok semmit se beszélni róla.
2009. aug. 18. 21:05
 7/11 A kérdező kommentje:
mind1 majd ezt az agykontrollt meg azt a könyvet megnézem. köszi a válaszokat
2009. aug. 18. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:

egy ideig nekem is hasonló volt a felfogásom. szerintem bármennyire is nem tetszik, beszélni kell legalább az osztálytársaiddal. ha nem vagy annyira beszédes, próbálj inkább kérdezni, nevetgélni velük, barátokra könnyedén szert tudsz tenni, a lányok majd késöbb jöhetnek :).

kort nem irtál.

olvass sok könyvet, tanulj nyelvet, ezzel tudod fejleszteni a "lassú észjárásod".

soványnak nem mondanálak még igy se, hogy nem látlak, mert egy osztálytársam korházba került azért, mert sovány volt. annál te csak jobb lehetsz :)

2009. aug. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a kort visszvonom. 15éves korodhoz képest nem vagy alacsony se, és sovány se
2009. aug. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Egyetértek a könyvolvasással, én is önbizalomhiányban szenvedek, sokat olvasgatok ilyen témákban és tényleg segítenek.

A magasságoddal semmi baj, nem minden lánynak a 190 cm tetszik. (Az én férjem is 172 cm :-) ). A súlyodról ugyanezt tudnám mondani.

Próbálj meg eleinte nagyobb társaságokhoz csapódni, ott nem kell sokat beszélni. Megfigyelhetnéd, hogy miről beszélgetnek.Észre fogod venni, hogy sokszor nem magasröptű társalgás folyik, inkább csak csevegés hétköznapi dolgokról, amihez te is hozzá tudsz szólni. Egyébként mindenki mond néha "hülyeségeket" olyankor kinevetik a többiek, de két perc múlva már elfelejtik, tehát annak sem kell nagy jelentőséget tulajdonítani, ha esetleg nem témába vág a mondanivalód, vagy nem jól fogalmazol.

2009. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!