Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek nekem multiplex...

Szerintetek nekem multiplex személyiségem van?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy érzem néha nem vagyok önmagam, néha idegennek érzem magamat, és mintha lakna bennem valaki. Plusz nagyon gyakoriak a hangulatingadozások, pl 5 percre úgy éreztem meghalok ha nem megyek el bulizni, teljesen rámjött a buli hangulat, most meg egyszerűen nincs kedvem menni. Kb 20 ellentmondásos tulajdonságból mind a húsz illik rám.

Egyszerre vagyok kedves, ugyanakkor rosszindulatú, független ugyanakkor ragaszkodom és függök másoktól. Néha abszolút elszáll az életkedvem, letargiába esek, aztán 5 perccel később ujra ugy érzem jól vagyok. Mikor ugy érzem többen vannak bennem, megijedek bepánikolok. Esténként szorongok, félek. Mi lesz ha megőrülök? Kedden megyek pszichiáterhez (depresszió gyanúval, de sztem ez azért több) Néha olyan is van, h mondjuk nézek vmit és mintha megérezném az adott dolog hangulatát, nehéz elmagyarázni. Vagy embereknél, és helyszineknél is szokott ilyen lenni, mintha magával akarna rángatni az adott hely hangulata, vagy, valamilyen érzés. Néha üresnek is érzem magam, meg nem valóságosnak, mintha a világ néha összeolvadna a valótlannal de ez kb 1-2 nap és elmúlik. Sztetek mi lehet ez?

17/l


2010. okt. 29. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt kamaszkornak+hipohondirának hivják,és ritka esetben halálos
2010. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt nem igazán hiszem, de a hangulatingadozást érdemes kivizsgálni.
2010. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hipochonder vok:( ez tény... kedden mek pszichomókushoz:S

azért köszi, csak félek a skizotól, meg ettől.. amugy a borditól nem mert marilyn monroe-nak is azvolt

2010. okt. 29. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
ez jó..nem vagyok egyedül...
2010. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pfff, nem felsz a "borditol"? Akkor biztos nem abban szenvedsz. Nem vagy te senki, csak egy unatkozo kis fruska, aki tul sokat foglalkozik magaval. A doki el fog aludni toled. Ha barmi komolyabb bajod lenne, tudnad, hogy lelkileg vagy mentalisan betegnek lenni mekkora szenvedes, nem talalgatnad itt vigan, hogy a ma divatos betegsegek kozul melyik illik rad a legjobban. Foglald el magad valami ertelmes, neked valo dologgal, ne akarj elmebeteget jatszani, k*rvara nem meno!
2010. okt. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez csak kamaszkor, mások ugyanígy élik meg. legalább 3 kérdés van egy oldalon, ami ugyanerről szól
2010. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!