Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citapram gyógyszer, mit...

Citapram gyógyszer, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pánikbetegségre, szorongásra, hangulatzavarra írta fel az orvos xanax kíséretében. Még soha nem szedtem gyógyszert. (korábban már írtak fel, de azokat sem vettem be), meg szeretnék gyógyulni, úgyhogy kiváltottam a gyógyszereket, de mindenhol azt olvasok,hogy kezdetben csak rosszabbul lesz tőle az ember. Így is elég ramaty állapotban vagyok, mi lesz, ha megölöm magam? Rettegek a kezdeti mellékhatásoktól, mit csináljak?
2012. nov. 7. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg súlyosbodhat az első 1-2 hétben, de nem olyan durván azért. Ha amúgy is rosszul vagy, szerintem kibírható! Azért adtak mellé xanaxot, hogy ne legyen baj (ne szorongj nagyon). Ha öngyilkossági gondolataid lennének, csak szólj valakinek, akiben megbízol, magadban pedig tudatosítsd, hogy ez csak a gyógyszer miatt van és hamarosan elmúlik. Jobbulást!
2012. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát nem olyan durva, mint ahogy elképzelem?


Köszönöm szépen!

2012. nov. 7. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Neem az! Csak kicsit erősebb a szorongás, mint egyébként, de ezen a xanax segít. Én kétfélét szedtem, az elsőnél reggelente kicsit émelyegtem, de ez is max egy hétig tartott.
2012. nov. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Így is elég ramaty állapotban vagyok, mi lesz, ha megölöm magam? Rettegek a kezdeti mellékhatásoktól, mit csináljak?"


Szedd be a gyógyszered, és ne siránkozz. Ha megölöd magadat, akkor már nem kell szedni. Mellesleg, még senki sem halt meg ezektől a gyógyszerektől, de még a pánikbetegségtől sem. Iratkozzál fel a www.bura.hu -ra, ott hasonló emberekkel levelezhetsz.

2012. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!