Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Legszivesebben már jókedvemből...

Legszivesebben már jókedvemből is vagdosnám magam! Ez most mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb 4 éve kezdtem, eddig -természetesen- csak rossz kedvemből csináltam, de annyira imádom csinálni, hogy már jókedvemkor is legszivesebben megtenném. 20 éves vagyok
2009. aug. 11. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy agybajos mazohista vagy, kis szívem. Én meg szadista domina, szóval ha piciny törékeny szub lelkednek társ kéne itt vagyok. XD
2009. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Én is vagdalom magam.Megis látszik a bal alkaromon.Vagdozva van.De én csak akkor mikor pocsék kedvem van.Előveszem a kést aztán véresre.nekem jó érzés.

És jobban érzem magam ettől.

16/L

2009. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
off: Nekem volt egy olyan korszakom amikor légycsapó nyelével csapkodtam a vádlimat, és élveztem :D. Ja de én is vagdosom... a körmöm hetente (:
2009. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdező és az utolsó is unatkozik, nem tudják mit csináljanak jó dolgukban. Az utolsó meg főleg, majd kinövi, még kisgyerek...
2009. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Erre csak az tudom mondani hogy jó nagy idióta vagy. Mennyien mit meg nem adnának érte hogy egészségesen éljenek, de ők nem tehetik meg mert tényleg olyan betegségben kell leélni az életüket ami nem lesz jobb. De ha jól esik természetesen csináljad. Biztos senkinek nem hiányoznál...
2009. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19:42-esnek: 18 éves vagyok jó??:D:D de abban igazad van, hogy unatkozok... ma már egyszer kijátszottam a pokemon fire redet... :D... Na jó megyek máshova :) megnézem mi van a fogyókúrásoknál :D
2009. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
19:47 eret nem vágok
2009. aug. 12. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:
velem is előfordul ha dühös vagyok, de éppen csak annyira vagdosom, hogy picig égessen. Bevallom jó érzés is, de én a helyeben rátérnék a csípőspaprikára:D Az is éget, és nem látszik meg a karodon. Egyébként ez a vagdosás még nem vészes, kb olyan mint mikor az ember véresre harapdálja a száját, vagy ropogtatja az ujjait. Sztem csökkentsd a vágás adagodat minden alkalommal minusz 3 vágás, míg le nem szoksz róla.
2009. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!