Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le arról hogy...

Hogyan szokjak le arról hogy vagdosom magam és kitépkedem a hajam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem jó ez a pszichiáter, menj el másikhoz. Ez nem normális dolog. Szerintem vmi idegi alapon van ez neked, esetleg próbáld meg az ideggyógyászt is.
2009. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
lehet kapni gyógynövényes nyugtatókat is. vegyél olyat. és járj társaságba, szórakoztasd magad.
2009. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az ideggyógyász nem túl jó ötlet. Sajnos sokan összekeverik a pszichiátriai és ideggyógyászati betegségeket. Szóval a pszichiáter foglalkozik a pszichés eredetű betegségekkel pl: szorongás, depresszió, skizofrénia, kényszerbetegségek (szerintem neked ez van, bár én nem vagyok orvos-kényszeresen vagdosod magad)...stb. Az ideggyógyász (neurológus) foglalkozik a különféle idegi eredetű betegségekkel pl: különféle bénulások (plegiák), ingerületvezetéses zavarok (pl. zsibbadó végtagok), agyvérzés, agyérszűkület kezelése, rehabilitációja, paresis-ek (kóros izomgyengeség),....stb. Szerintem a te eseted az előbbihez tartozik.
2009. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Előző vok. Már írtam, hogy szerintem neked feszültségoldó kéne. Én nem kísérleteznék semmilyen gyógynövényes nyugtatókkal, hanem olyat kéne szedned, amit pszichiáter ír fel.
2009. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, felkeresek majd egy orvost.
2009. aug. 10. 19:59
 16/18 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és 12 éves koromtól vágtam magam egészen 18 éves koromig. Most úgy nézek ki mint egy zombi! én úgy szoktam le róla h magamra néztem és rájöttem h NEM KELL TÖBB HEG!!! és mellékesen nem jártam orvoshoz. Vegyél orbáncfüvet, azt megfőzöd teaként és teljesen lenyugszol...
2009. okt. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A vagdosást megfogod bánni.

Minden apró nyom ami rajtad marad, bánni fogod!

Engem anno tönkretett egy csaj, vagdostam is magam, szépen, izületig, aztán rá 1 év böjt.

1 év böjt, magány, és elmentem pszichológushoz, TB lapú, 1 forintomba nem került.

Az 1 év böjt és sírás után megismertem egy lányt akivel már 2 éve vagyok együtt, boldogságban, a legmegbizhatóbb akit eddig megismertem.

Helyrejöttem pár antidepresszánstól, mint Cypralex, és Rivotril (előbbi kedvcsináló-kedélyjavító, utóbbi görcs-feszültségoldó.)

És azok a nyomok az egyedüli emlékei annak a rossznak, ami akkoriban tönkretette az életem, és fűvel fával csalt.

Bánom hogy ezek a hegek emlékleztetni fognak rá, amig élek.

2010. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szia! Egy ideig én is vagdostam magam, hülyeség az egész. Én úgy "szoktam le", hogy futni kezdtem. Minden este elmentem futni, ha vagdosni akartam magam, akkor futottam, vagy felüléseket csináltam. Én ezt tudom neked ajánlani. Szerintem hülyeség a sok pszichológust fizetni. Lehet, hogy könnyebb lesz azzal, hogy elmondod neki, de ezt a baráttal is megteheted. elmondod neki, hogy mi a baj. És nem tudom kezd el sportolni. Az elején nagy lesz a kísértés a penge felé, de utána könnyebb lesz.


Bocsánatot kérek azoktól akik ezzel nem értenek egyet.

De nekem ez segített!!!!!!!


Sok sikert kíván hozzá: devil girl

2010. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!