Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már egy éve ugyanaz a negatív...

Már egy éve ugyanaz a negatív kényszergondolatom van. Vajon valamikor ki tudom törölni a memóriámból?

Figyelt kérdés
Negatív hírt hallottam egy éve: valaki ártott önmagának, azóta én is félek, hogy kárt fogok tenni magamban. Attól tartok, hogy már annyira fog zavarni, olyan erős lesz a késztetés, pedig imádok élni...Egyébként járok orvoshoz, kényszerbeteg vagyok elvileg, mégsem bízom magamban.

2012. okt. 21. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Idővel változni fog. Sok sikert!
2012. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss!

De ez a "Egyébként járok orvoshoz" , mit takar? Egyszer ugyanígy megkérdeztem valakitől, és ő megírta, hogy altatóorvos a barátja. Szóval?

2012. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


én is kényszeres vagyok. engem Anyu nem akar pszichológushoz vinni(pedig Ő is kényszeres!!),ezért agykontrollal próbáltam kitörölni egy-két nagyon negatív gondolatot...

Javaslom a következőt: ha pld. az mondogatod , h most kárt fogok tenni magamban véletlenül, próbáld ezt mondani helyette: bízom magamban. így elhiszed te is, és ezt is vonzod be.


Viszont mivel nem vagyok pszichológus, ezért egy ilyen szakembert kéne felkeresned/feltéve, ha az az orvos akihez jársz nem az... Ő pszichoterápiával is ki űzi a fejedből, és szükség esetén gyógyszeres kezeléssel, de ne ijedj meg, tudom, hogy meggyógyulsz!:)) Szurkolok a gyógyulásért!!

2012. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!