Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még? Két nap...

Reménykedhetek még? Két nap van a nem vártig és negatív a tesztem. Az előző terhességemet, ami sajnos vetéléssel végződött ekkor már kimutatta ugyanaz a fajta teszt.

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
érzel valamit? én megéreztem a babát....tudod lelkileg!....egyébként meg miért ne reménykednél, ha nem most, akkor a jövő hónapban
2010. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a nem várt után 3 nappal is - lett a teszt. Miután 1.5 hét eltelt újra teszteltem és + lett,mint utóbb kiderült a csajszim egy héttel késöbb fogant.

2010. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bocs, az offért, de mit éreztél, hogy megérezted a babát? régóta próbálkoztatok mikor összejött?

egyébként a remény hal meg utoljára, bármi lehet, bármikor!

2010. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az előző terhességet én is megéreztem. Igazából lelkileg tudtam, hogy összejött, és most hasonló lelki érzéseim voltak, vannak, ezért csináltam a tesztet, hogy hátha most is baba van.
2010. márc. 1. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy reménykedhetsz. :) Lehet most később volt a peteérésed. :)Legközelebb tesztelj a nem várt napján. ;)
2010. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd jelezz vissza,ha valami fejlemény van :)

Drukkolok!!!!!

2010. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd írok.
2010. márc. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!