Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy kekszfüggő...

Létezik olyan, hogy kekszfüggőség?

Figyelt kérdés

Anyámnak van egy kedvenc keksze. Ez eddig rendben is lenne, igen ám, de az szóban forgó cég(amelyik a kekszet gyártja, vagy forgalmazza, mit tudom én), most egy nyereményjátékot hirdetett,amiben az adott keksz csomagolásán található kódot kell beküldeni(minden csomagoláson más kód van).

Anyám most végigjárt egy csomó üzletet, és végül 300 doboz keksszel állított haza,egy kisebb vagyon értékben.


Ezt kekszmegvonáson túl(XD) hogy lehet kezelni?



2012. okt. 3. 10:17
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és mihez kezdjek 300 doboz keksszel?
2012. okt. 3. 10:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Jézusom... Ez komoly? Mennyit költött rá?
2012. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Loool:DDDDD
2012. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a kekszről szól szerintem, inkább játékfüggőség, vagy az lehet belőle. Sokan csinálják ezt, és tényleg nehéz abbahagyni. Mindig ott motoszkál az ember fejében, hogy jó megvettem tizet, de mi van, ha pont a 11-dik a nyerő? És nem tudja otthagyni. Kényszerbetegséggé is válhat. Nem mondom, hogy anyukád kényszerbeteg, de azért figyeljen oda, erről le kell szoknia.
2012. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
5-ösnek, nem kamu, egy órán át gépelte be a neten a kekszeken található kódokat a szóban forgó weboldalra, amit a moderátorok és a kéretlen(és amúgy is felesleges) reklám miatt nem akarok nyilvánosan beírni ide...
2012. okt. 3. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont pár napja volt a "My wife and kids" sorozatban, hogy vettek 4000 csokit, hogy nyerjenek a gyerekek az iskolai csokieladási versenyen. És lám, itt egy hasonló kérdés...
2012. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, lol.
2012. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7., nem láttam az említett adást, sőt, továbbmegyek, nem ismerem az említett sorozatot sem...de a kérdés és a probléma VALÓS...
2012. okt. 3. 11:39
 9/9 anonim ***** válasza:
A játékgépek betiltása után következnek ezek a fajta játékok? Aki ki akarja dobni a pénzét, mindig ki fogja dobni
2012. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!