Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ideges kis...

Miért vagyok ideges kis dolgok miatt? De nagyon nagyon!

Figyelt kérdés

valamiért kis dolgok miatt is olyan ideges tudok lenni hogy egyszerűen fejbelőném magam, vagy valakit megvernék de úgy nagyon. Miért van ez velem? mit csináljak ellene.?

19/L


2009. júl. 31. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, nemtudom, szerintem ilyen szeszélyesek vagyunk :) De lehet, hogy a nagy meleg az oka, az ember ilyenkor ingerlékenyebb. Vagy a problémák, stressz, stb.

Nekem az használt, hogy vettem a gyógyszertárban "Nervenpflege"-t, gyógynövényekből van és nyugtató, de nem kiüt vagy ilyesmi, hanem mondjuk jobban tudsz tőle aludni, nem vagy ideges folyton. Nagyon enyhe hatású, de ez is elég. Én ezt szedem, ha idegesnek érzem magam. Remélem segítettem :)

2009. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
énis így vagyok. úgy fölbosszant minden! magneb/tól viszont nyugis vagyok:) de egyik ismimnek az segített, hogy vett vmi gagyi gyerekboxzsákot, és jól megpüfölte amikor ideges lett :D szerintem egész jó feszkólevezetés:D vagy kimész sétálsz egyet, bicózol, kiszellőzik a fejed.
2009. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jujj magneB6ot akartam írni, sorry
2009. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem próbálj meg magneb6-ot szedni! az általában hatásos stressz ellen! vagy meditálj sokat segít ha az ember pozitívan áll a dolgokhoz! én minden reggel elmondom magamban hogy jó napom lesz és tele vagyok energiával és minden jól fog sikerülni.Ha hiszel benne bevállik
2009. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!