Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen dolgok miatt alakulhat...

Milyen dolgok miatt alakulhat ez ki ifju korra?

Figyelt kérdés

a lelkem legmélyén egyáltalán nem vagyok magabíztos, védtelennek, támasz nélkülinek érzem magam jelenleg. Bár ezt kivülre nem mutatom, de adott helyzetekben ez felszínre tör. Az érzelmek eluralkodnak rajtam, gátlás, stb.. Pl egy adott ember jelenlétében,ekkor olyan fura leszek, nem tok koncentrálni, teljesen más leszek, lazaságom, humorom elvesztem, feszült leszek ami kint ha nem is látszik... belül érzem, védekezésem felerősödik szituációkban (amit amugy normális helyzetben mikor magabiztosnak érzem magam, fel sem veszek), Mikor ez a felszínre jön, olyan mintha nem érezném a kezemben az irányítást. Másnál? Kiut tippek:)?


Másik oldal:Korábban volt egy lány aki ha velem volt mellette teljesen békét leltem, önmagam voltam minden helyzetben. Szal miért van az hogy más emberektől függök ilyen téren(egyelőre)? De mondhatnék itt egy barátot is..


2011. okt. 29. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Kb. minden fiatal átéli azokat, amiket leírtál. Ahogy tapasztalatokat szerzel, tanulsz, dolgozol, sikereid lesznek, úgy leszel egyre magabiztosabb.
2011. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!