Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom 1,5 hétig itthon lesz...

Párom 1,5 hétig itthon lesz szabadságon! Már most ideges vagyok miatta! Mit fogunk csinálni? Normális ez hogy ilyen dolgok fordulnak meg a fejembe?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem.


Szereted?

2009. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szeretnék erre rájönni!De lehet ostoba vagyok de nem tudom eldönteni!Szerintem a szerelemnél erőssebb a megszokás!
2009. ápr. 18. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó, ha ilyenek olyan szinten megfordulnak a fejedben, hogy erről kérdést írsz ki. Mióta vagytok együtt?
2009. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Hány éve vagytok együtt? Milyen a párod természete? Mitől félsz konkrétan?
2009. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem is értem, hát ha szereted, szeretsz vele lenni és ha végre kicsit szabin lesz, több ideje lesz,akkor élvezzétek ki, munka mellett biztos rég volt, hogy sokáig lustiztatok az ágyban, elmentek sétálni, egy jó filmet megnéztek együtt...

no meg biztos van a ház vagy lakás körül is teendő...

esetleg előre is kitalálhatjátok

mitől félsz? már nem szeretsz vele lenni, nem jöttök ki jól?

akkor viszont el kéne beszélgetni, hogy mért van ez, s ahogy akkor mi is legyen... mert húzni az időt sokáig nincs értelme

2009. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért vagy ideges? Én kifejezetten örülök, ha itthon van. annyi mindent lehet csinálni. Miért hétvégén nem szoktatok menni sehova? Vagy akkor is dolgozik?
2009. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem is fura. én repesnék az örömtől, ha másfél hetet a szerelmemmel tölthetnék egyhuzamban, bármit is csinálunk.
2009. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!