Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szeretem vagdosni az...

Ha szeretem vagdosni az ereimet, a karomat, borotvapengével, az mit jelent? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Eddig 4-szer vágtam fel magam,a szívfájdalom miatt,de ez megszűnt.

És arra gondoltam,milyen jó lenne mondjuk minden nap felvágni magam...vannak gondjaim,amiket nem tudok megoldani úgy érzem,lehet hogy így kérek segítséget valahol,talán tudatalatt?


2012. aug. 23. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jobb mintha drogoznál v nem?

Ezt meg nézd át vészhelyzetre [link]

2012. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Electronicperson ***** válasza:
12%
vágd el a nyakad, azzal minden megoldódik.
2012. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez is egy fajta önrombolás. Nagyon hülyk azok, akik azt hiszik, hogy ha még eggyet belerúgnak (különösen így, arc nélkül) attól megjavul minden.

A depresszió kb. annyira a saját akaratán múlik mint a rák. attól nem fog meggyógyulni, hogy tarkón vered, hogy szedje má' össze magát.

Azt kéne kideríteni, hogy miért utálod magadat ennyire? Mi az, amivel se megbékélni se azt megváltoztatni nem vagy képes?


Próbálj meg lehetőleg minden stresszt és negítvumot kizárni az életedből. Keresd az olyanok társaságát, akik elfogadnak, szeretnek. Kösd le magad valamivel, lehet az sport de akár számítógépezés is.

Dobd ki az összes pengét a házból.

2012. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Keress fel egy orvost! De életerős és unatkozó fiatalember lévén keress fel egy edzőtermet, vagy válassz vmilyen küzdősportot! Fizikailag is mentálisan is jót tesz, ráadásul nagyon jó kis pasi leszel! ;)
2012. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A fájdalom mértékével aránytalan mennyiségű endorfinkibácsájtást.
2012. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!