Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szeretem vagdosni az...

Ha szeretem vagdosni az ereimet, a karomat, borotvapengével, az mit jelent? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Eddig 4-szer vágtam fel magam,a szívfájdalom miatt,de ez megszűnt.

És arra gondoltam,milyen jó lenne mondjuk minden nap felvágni magam...vannak gondjaim,amiket nem tudok megoldani úgy érzem,lehet hogy így kérek segítséget valahol,talán tudatalatt?


2012. aug. 23. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést a mentális egészséghez kellett volna írnod!Addig vagdosod magad,míg többet már nem fogod kaszabolni majd magad:D Pszichológus!
2012. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
amúgy ezt a kérdést valószínűleg azért írtad ki mert unatkozol és nézni akarod ahogy mindenki elkezd szidni és írogatni.
2012. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es,köszi,sokat segítettél.xD


2-es,gondolkodtam rajta,hogy a mentális egészséghez írjam,vagy ehhez.Nem tudtam akkor eldönteni,de így utólag átgondolva oda jobban illett volna,bocs.

2012. aug. 23. 11:43
 4/15 anonim válasza:
49%
Hát ha ez a kérdés télleg igaz akk az már gáz :D nemtudom milyen problémáid vannak de ilyet normális ember nem csinál már bocs. Ha igaz akkor menny el egy Pszichológushoz:)
2012. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom,dögöljek meg ha azért írtam ki hogy szidjanak.:D

Az mondjuk igaz hogy unatkozom,de ha már unatkozom,hátha érdekes infókat tudok meg arról hogy mire vezethető ez vissza.

2012. aug. 23. 11:45
 6/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy amúgy? fiú vagy lány?
2012. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És komolyan mondom ez nem hazugság.:/
2012. aug. 23. 11:47
 8/15 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok,19 éves.
2012. aug. 23. 11:47
 9/15 anonim válasza:
És milyen problémáid vannak hogy ilyeneket csinálsz?
2012. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Önagresszió.


A másokkal szemben érzett elfojtott düh, csalódottság, vagy a megoldatlan problémák miatti elkeseredettség vezethet ide és nyilvánulhat meg így. Ezen kívül még rengeteg oka lehet. Legtöbbször serdülő vagy fiatal felnőtt korban figyelhető meg, ezek amúgy is a zavarodottság és a lázadás időszakai, persze ez nyilván egy súlyosabb formája.


Feltétlenül keress fel szakembert, mert fel kell tárni ennek az okát. Egyébként kereshetnél valami kevésbé látványos levezetést is, pl. küzdősport, az társadalmilag elfogadott.

2012. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!