Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen "traumák" okoznak...

Ilyen "traumák" okoznak mentális gondokat igaz? 18/f

Figyelt kérdés
Szóval kezdeném ,hogy 18 éves vagyok több mint fél éve vagyok már egy ilyen állapotban. Körülbelül annyiból áll ,hogy minden olyan furcsa , olykor félelmetesen álomszerű , az agyam folyton jár valamin , magamba beszélek. Idővel megtudtam ,hogy ezt derealizációnak nevezik. Ez a hab a tortán. Mert idővel társult hozzá egyfajta hipochonder hajlam ami olyan ,hogy ha valahogy eszembe jut ,hogy szédülök vagy zsibbad valamim vagy émelygek ,egy normál ember dont give a fuck de én napokig , hetekig , hónapokig szenvedek tőle. Bemesélem magamnak és nem tudok mit tenni. Ezek miatt megtudtam azt is milyen ha depressziós valaki. Aztán megtudtam milyen a pánikroham , sőt a szorongás sem áll távol tőlem. Tehát nagyon "f*sza" minden.
2012. júl. 28. 22:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gondolom a szakközépbe elég sok "bunkó" van, azok a sulik nem intelligens embernek valók. Ha még van egy éved akkor váltsál helyet vagy bírd ki valahogy, edzzél sokat gyúrjál és ha b@szogatnak akkor verd szét a pofájukat! Ezt komolyan mondom, kezdj el valamit sportolni, az sokat segít a mentális problémákon is.

Falun laksz? Semmi gond, kezdj el futni!Egy izmos, jó kondiban lévő egyénbe sokkal nezehebben kötnek bele a tahók.

2012. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért nem minden szakközép iskola bunkó!
2012. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!