Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy 17 éves lány teljesen...

Ha egy 17 éves lány teljesen egyedül van, magányos, nincsenek baráti, se barátja akkor azt csak magának köszönheti, úgye?

Figyelt kérdés
Mert nekem nincs senkim. És szívemszerint szembeköpném magam. GYŰLÖLÖK ÉLNI!!!!!!!!!!!
2009. júl. 15. 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kerult hozzad hasonlo emberke, de majd meglatod minden rendbe lesz es kerulnek baratok is. Mindennek eljon az ideje.:)
2009. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szia!

Azért ne gyülölj élni!!!! Sajnos az ember életében volt, van és lesz is olyan időszak amin most mész át, ez velem is elő fordult már párszor, de hála a istenek és a kis jézusnak vhogy mindig oda kerültem ahol szert tettem sok-sok barátra - persze az idő múlásával jó párat le is kellet patintanpm- és szerencsére ezek többségével azota is nagyon jó barátságban vagyok.

Fel a fejjel!!!! Hidd el nekem hamarosan eljön az az idő amikor mekedis sok barátod/barátnőd lesz. Tudod türelem rózsát teremt.

2009. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 20 éves srác vagyok, nekem sem volt sosem túl sok barátom.

Szerintem is a türelem a fontos, és hogy megtaláld a hozzád hasonló beállítottságú embereket!

Egyébként én is Zala megyei vagyok :)

2009. júl. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok. 14 vagyok, de nem csinálom azt, amit a többiek (nem cigizek, nem beszélek csúnyán...)Eddig 2 lánnyal is össze tudtam barátkozni szakkörön,de mikor szünet előtt vége lett a szakkörnek, hiába hívtam őket, fel se vették a telefont. Eddig csak ilyen barátaim voltak:( Most éppen új hobbikat keresek, amiket egyedül is lehet csinálni, és beiratkoztam egy ifjúsági klubba
2009. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

hát... ez sokmindentől függ.

ahogy már elmondták előttem, nem feltétlenül veled van baj, hanem akikhez próbáltál közeledni.

hogyha érdekel akkor írok párvalamit amivel jobb lehet mert ugyan nem kérdezted, de lehet hogy segít.:)

például csinálj hotdogot, ott sok embert ismertem meg.

említették már előttem, járj szakkörökre, biztos vannak a suliban.

2009. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!