Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak már anyámmal?...

Mit csináljak már anyámmal? őrületbe kerget

Figyelt kérdés

próbál ő lenni a minta anya.. de közbe halálra idegesít néha.. [ez hétvégén volt]

Havernál házibuli volt, és már 10re itthon kellet lennem.. menet közbe felhívtam hogy 11, de csak fél 11et engedett.. /22:40re értem haza/

bent voltunk, mert esett az eső és cigi szaguan jöttem haza..

most kitalálta hogy többet nem mehetek el velük sehova és 9re itthon kell lennem... mert túl sokat maradok ki éjszakára mostanába meg így alkoholista meg drog függő leszek..

/pedig 5 perc alatt itthonvoltam gyalog, meg összesen 3 házibuliba voltam 2 hónap alatt.. és éjfélre itthon voltam mindíg/

azelött akkor se nyavajgott ha 10kor jöttem haza kb minden nap..

másnap láttam msn naplózásba hogy egy másik haveromra ráírt, és kérte a pontos címet mert le akart jönni...

már nekem is mondta azóta, h le jön majd 1x és megnéz... de 3 nagy baj van vele:

1. néha vizipipázunk és ha meglátna idegrohamot kapna.

2. ha meglátná hogy kb mindenki cigizik + haver apja néha részeg csak olaj lenne a tűzre..

3. ha lejönne soha többet nemhívnának, mert képes lenne anyám máskor is lejönni úgy meg félő hogy valakit részegen meglát stb..


ezek után ma kitalálta hogy nem barátkozhatok a haverjaimmal, mert hogy ők cigiznek meg "alkoholisták" /mert néha buliba piálnak/...

azt mondja keressek másik társaságot...

hogy magyarázzam már el neki, hogy a környéken nincs más társaság, csak a pesti haverok, ahol ugyanez megy + be se enged... stb..?

próbáltam már de nem érti meg :(

mindíg arra fogja, hogy még 15 sem vagyok /pedig 2 hét és szülinapom/


nem cigizek, nem iszok szinte semmi alkoholt.. és csomót beszélek vele..


tudom hogy velem se kell elszaladjon a ló, de oszt. társaim is éjfélig legalább kintlehetnek ha ilyen van + a szüleik nem szarakodnak mindennel..

------

info:

-pest mellet lakunk, este 10 után full üresek az utcák

-házibuli ált. ugyannál az embernél van, de ha nem max 10-15 perc és gyalog itthon vok mindenhonnan..

-fiu vok /szal nem értem mitől félt ennyire/


2009. júl. 15. 00:18
1 2
 11/12 anonim válasza:

Még ennyi idősen ne akarj ilyen lenni... 16 éves vagy már, de 15 évesen már cigizős, piálós társaságba jártál... Ez nem normális! Régi osztálytársam ugyan ilyen volt... 14 évesen már bárokba járt, és cigizett... Napi 1 doboz simán... Aztán az események követték egymást, és egy Pesti bárban találták másnap reggel a WC-ben halottan... Amíg nem lett ilyen közeli barátok voltunk, de rossz útra ment... Én téged is megértelek, de csináld azt amit, én:

Ugyan nem olyan jó, mint 1 házibuli, de én 10-17 éves koromig csak ezt csináltam nyáron: reggel 11-kor keltem, gyors kaja, közben South Park és utána hajnali 2-ig gépeztem... De csak nyáron, év közbe alig gépeztem napi 2 órát, amit nem sulis célokra használtam...

2010. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért vizipipázol 14 évesen ,aztán csodálkozol ha 18 éves korodra leépült szellemi roncs leszel.
2010. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!