Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióra milyen vény...

Depresszióra milyen vény nélküli gyógyszerek vannak?

Figyelt kérdés
2 éve depresszióban szenvedek, egyre komolyabb, 2-szer próbálkoztam végezni magammal, de nem hagyhatom magára a hugomat és még idejében észhez tértem.. jártam pszichológushoz 1 évig nem segített sokat.. szinte 1 barátom van, de már 3 napja ő sem válaszol az üzeneteimre, nem veszi fel a telefont.. fogalmam sincs mi történt.. a lényegre visszatérve, a pszichológusom azt ajánlotta keressek barátokat, járjak klubbokba, szakkörökre.. mivel kis városban lakom nincs nagyon erre lehetőség.. próbálkoztam a neten, az meg szinte csak rontott a helyzetemen. gyűlölök emberek közé menni, itthon töltöm az összes időmet.. sokat sírok, és utálom az életem.. alapvetően nem nagyon rajongok a gyógyszerekért, de mostanra annyira sz*r a helyzetben vagyok hogy muszáj valami segítséghez folyamodni, milyen gyógyszereket tudtok ajánlani? kérlem segítsetek..

2012. júl. 14. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne gyógyszerekbe keresd a megoldást mert akkor még egy gyógyszerfüggőséget is kapsz e mellé. Inkább kezd egy kicsit eredményesebben élni az életed. Én is depressziós voltam, neked kell döntened fejben ha véget akarsz vetni ennek. fokozatosan lehet csak javulni és csak te láthatod hogy mit kellene jobban csinálnod. Én így visszatekintve úgy gondolom, hogy mindenki saját hibájából esik depresszióba és ugyan így csak magára számíthat. Én is elvesztettem a barátaimat (idegesítettem őket és igen utólag belátom tényleg zavaró ha valaki nem mosolyog soha bárhogy próbálkoznak) és én döntöttem el hogy valamiben megváltozom. azóta persze a barátaimat is visszakaptam.
2012. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
b vitamin
2012. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

tetra hidro cannabinol a legjobb

am. még a xanax + feles+ energiaital

2012. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Remotiv, vagy a remotiv extra. Sima gyógynővény kivonat. Emeli a xerotonin szinted.
2012. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

elöző.

Bármelyik patikában árulják.

2012. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)
2012. júl. 14. 16:49
 8/9 anonim válasza:

1. Gondold végig mitől vagy depressziós. Utána gondold végig, hogy hogyan tudnád ezt kiküszöbölni.

Utána kérj tanácsot másoktól, vagy ha bizonyos személy az, akkor beszélj vele.

2. Én is utálok emberek közé menni, de más ok miatt (Asperger szindróma). Nos, ajánlom a skype-t: beszélhetsz, de akármikor leteheted valami nethibára hivítkozva.

3. Végső soron te döntöd el, hogy depressziós vagy-e. Ha eszedbe jot a depresszió fogalom, mondd magadnak azt: de én igenis boldog vagyok, és akármi történik, az is maradok!

És mosolyogly, amennyit csak tudsz. A nevetés a világ legjobb gyógyszere. Egy csípőtől lefelé lebénult ember így gyógyult meg (teljesen!).

2012. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy mindenki itt akarja kérdésben kezeltetni a depijét, és jönnek is a hiénák, akik már-már szakértőként osztják a tuti választ. Vajon hányan gyógyultak ki ezektől a tanácsoktól? :) Ha pszichológus nem segített, itt biztosan megkapod majd a segítséget. Bocs, de ennek a válasznak csak egy célja van: Gondolkozz, mielőtt nagyon megbízol a nagyon értelmes, ám de talán mégse.... válaszolókban. (Beleértve engem is)
2012. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!