Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióra valami?

Depresszióra valami?

Figyelt kérdés
27éves nő/anya vagyok.Sajnos mély depresszióban vagyok.Ingerlékeny vagyok és ezt a 3éves fiam is megérzi(sajnálom).Gyomrom is rossz ezmiatt és sajnos másban is kihat ami miatt nehéz az életem.Szeretnék javítani ezen,de nem tudom,hogy kezdjek neki.Van valami ötletetek?
2012. ápr. 20. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi miatt? Férj? Munkahely?
2012. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha dolgozol, vegyél ki egy hét szabadságot.. a kisfiaddal menjetek el valahova. Akár egy egynapos kis kiruccanások. Kirándulni.. nevetgélni. Vagy akár barátokkal.

Jön a jó idő, kertészkedhetsz.. játsz a kisfiaddal, hidd el, játék közben lehet vele nevetgélni, hiszen ő a te szemed fénye.. nem szabad, hogy rá kihasson, bármi is a bajod!

Csak egy kis erő kell! Tölts le pár zenét, amik jó kedvre hangolnak és ne add fel!! :)

Engem ez szokott felvidítani..

http://www.youtube.com/watch?v=nx2iLOvP0rM

2012. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A depresszió abból alakult ki,hogy a párom rendessen dolgozik ezért csúsztatják a fizetését és most új albérletbe kerültünk és 10óta nem sikerült fizetnünk.Ez miatt!
2012. ápr. 20. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen az anyagiak miatt, meg a munkahely miatt nagyon sokan stresszesek,érthető:( Nekem sincs munkám még:/

De gondolj arra hogy van egy szerető párod, és gyönyörű kisfiad!!!:):):)

Szedj Magne B6ot..nekem kicsit segít

24L

2012. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem depresszió, hanem stressz. Mai magyar valóság. A depresszió egészen más.
2012. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2012. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!