Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen vény nélküli hangulatja...

Milyen vény nélküli hangulatjavítók vannak? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszkedvű vagyok,de nem tudom miért. Gyakran felhúzom magam mindenen,ordítozok,elegem lesz,kilátástalannak látok mindent,nem akarok senkihez szólni,aztán pár perc,és mintha elvágták volna. Utána megint nincs kedvem sehova menni,se jópofizni,semmihez. Elegem van már nekem is és a családomnak is ebből. Mit javasoltok?
2012. júl. 9. 15:02
 1/6 A kérdező kommentje:
annyi még,hogy minden féle vitamint szedek már,de nem hat. Vastablettát is javasolt az orvos a fáradékonyságra,meg most is eszem a B-vitamin komplexet,az Actival Extrát,a C-vitamintablettát,és meg mindent kipróbáltam szinte
2012. júl. 9. 15:04
 2/6 Pendulum92 ***** válasza:
Én aztmondom ezeket nem kémiai szerekkel kéne orvosolni
2012. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magne B6 - vagy használ, vagy nem, de egy próbát megér.
2012. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! régen én is ettől szenvedtem, de ma már nem.:) talán most hülyén fog hangzani, de olvass sok önfejlesztő könyvet. fontos, hogy meg tudd ki vagy valójában, mert küldetésed van az életben. :))) tudom, hogy most nehéz, de ha megtanulod uralni az elmédet, és rájössz, hogy mi miből fakad (ezek a dühkitörések, ingadozások), minden értelmet nyer majd.

higgy valamiben, ha nem vagy vallásos az sem baj. csak magadra számíthatsz az életben. hisz történjék bármi, te mindig ott leszel magadnak. ha pozitív töltésű energiát fektetsz bele az életbe, ki fog fizetődni. egyébként a fájdalom erősít. bízok benned!

2012. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sör,bor,pálinka,whisky..;-)
2012. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van, ezeket bárki beszerezheti. de most komolyan ettől jobb lesz?
2012. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!