Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek belemenni a...

Miért félek belemenni a medencébe?

Figyelt kérdés
Végre felállítottuk a medencét, körmedence, tavaly is megvolt már. Kilyukasztotta a macska úgyhogy most be van ragasztva. Tisztára melegem van, szeretnék belemenni csak anyám olyan helyre állította fel ahol rengeteg a kóbor macska olyan ijesztőek nem bírom őket :S Meg nincs klór a vízbe, vízforgató sincs és mivel éjszakára rátettük a "takarót" ezért félek hogy koszos lesz tőle a víz, már pedig én úgy nem megyek bele hogy nem lehet látni az aljáig (nem vagyok kényes, egyszerűen csak félek). Ez valamilyen fóbia? Pl. a medencék szélére sosem megyek, mindig ott vagyok a közepén akkor is fél percenként körbenézek hogy nincs e valami a szélén vagy az alján. Olyan rossz :( Szeretném élvezni de nem tudom mert félek :( Tudom hogy nem ebbe a kategóriába tartozik, ezért bocsánat (és azért is ha egy kicsit érthetetlen lett). Mit tegyek hogy tudjam élvezni? :( Egyébként ha máshol van a medence akkor is félek.

2012. júl. 7. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Most nem rosszból mondom, de ha öcsémnek is ilyenje lett volna élveztem volna. Úgy belevágtam volna a legelső tóba vagy patakba, hogy csak rotyogott volna mint a babgulyás! :D


Amúgy meg nem kell félni ott semmitől. :) Semmi nincs ami bántson! :) Na jó strandon amikor lódarazsat látok a víznél attól félek, mert allergiás vagyok rá.

2012. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne menj be egyedül. Miért nincs vizforgató és szűrő? Pikk-pakk koszos lesz, igy a félelmed nem alaptalan, én sem mennék bele.

Egyébként a macska fél a viztöl, hülye lesz odamenni.

2012. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok kivel belemenni :( Vízforgató szerintem ehhez a medencéhez már nincs meg :S A klór tabletta anya szerint pedig drága. :/ Első válaszoló: jót nevettem ez kellett mára :D
2012. júl. 7. 14:45
 4/15 A kérdező kommentje:
"így a félelmed nem alaptalan" most megijesztettél.
2012. júl. 7. 14:46
 5/15 anonim ***** válasza:

De nem is jogos a félelmed. Mossátok ki kétszer a medencét és oké lesz.

Évek óta járok szabadstrandra a Drávára meg az Orfűi-tóra, és soha semmi bajom nem lett még, pedig az a víz nem olyan tiszta! :D

Első voltam.

2012. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De úgy félek megmártózni le sem merek ülni :(
2012. júl. 7. 15:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Innen sajnos nem tudok segíteni. de hol laksz? :D Odamegyek és beledoblak ahogy öcsémmel tenném :D Akkor már nincs választás! :D Jó csak viccelek de akkor is! :D:D:D
2012. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jász-Nagykun-Szolnok megye :D és te?
2012. júl. 7. 15:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Én Baranyában, meg Miskolcra járok suliba. A koleszos szobatársam Jászsági. Átküldöm őt! :D:D
2012. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De ez nem szabadstrand, ez egy felfújható medence. Ha nincs tisztitás két nap alatt átláthatatlan zöld lesz a viz benne.

Folyamatos cserére pedig kinek van pénze?

2012. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!