Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor az ellenkezőjét...

Sokszor az ellenkezőjét mondom annak, amit akartam és később kapcsolok, mit mondtam, jelent ez valamit? Hogyan lehet ezt elkerülni? Másnak is van hasonló gondja?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele..

De én csak 1 bizonyos pasival..

Beszélünk.. (alig tudok kinyögni vmit. ) majd később gondolok bele, hogy hupsz ezt is kellett volna mondanom, ezt elfelejtettem, miért ezt mondtam, miért azt..

2012. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én így követtem el életem legnagyobb hibáját (és elvesztettem a legjobb barátomat). Mostmár mindent kétszer meggondolok még mielőtt kimondom sok mást nem tehetek... Ez a probléma azt jelenti, hogy nehezen fejezed ki magad, talán próbálj különböző témákban fogalmazást írni és elemezd ki azokat, talán segít.
2012. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én ezt úgy értem a szó szoros értelmében, hogy pl. ez ma történt, lehűtve helyett azt mondtam, hogy felmelegítve...és ez sokszor előfordul és borzasztó idegesítő, de nem kell magyaráznom, ha ti is így vagytok...nekem is van, akivel csak ökögök-makogok, nagyon könnyen elkábulok a szép nőktől :D

Igen, az van, hogy nehezen fejezzük ki magunkat, sajnos, Én is el szoktam felejteni a mondandómat, meg előfordult, hogy megbántottam az illetőt, miközben eszem ágában sem volt...

2012. jún. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!