Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek Csernus Imrének...

Szerintetek Csernus Imrének milyen nők tetszhetnek? Tudom már volt hasonló kérdés, de érdekelne

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ő nem egy karakán, határozott férfi, szóval neki bejönnek szerintem a harcias, akaratosabb nők.

Ahogy beszél, nagyon bizonytalannak hat, finom, lágy hangja van, férfiatlan, aztán ha a volt feleségére gondolunk, aki elég bevállalósnak tűnik, aki mindig megkapja amit (akit) akar, így arra következtetnék, hogy a független, önállóan döntő, irányító típusú nők a zsánere.

2012. jún. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na ja,azt én tettem fel..:D Szerinted itt tudja valaki? Azt csak ő tudja.Oda kell menni hozzá,aztán szépen elkapni a frakkját.
2012. jún. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyik könyvében olvastam, hogy már nem érdekli a test, csak a személyiség. Előtte nem sokkal láttam egy cikket a Blikkben - "Béla helyett Béna lettem", egy súlyosan testi fogyatékos nőről szólt, aki szintén megtalálta a párját, "mit tudok nyújtani? hát önmagam", mondta a Béla helyett Béna. Ez annyira belém égett hogy a Csernus könyv olvasása, és azóta is mindig erre a nyomorult "bélára" gondolok a téma kapcsán.

Pedig bírom az arcot :)

2012. jún. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát én nem vagyok karakán, magabiztos nő, én nem mernék, pedig annyira tetszik:)))))

De rögtön levágná hogy bizonytalan vagy labilis, lobbanékony személyiség vagyok

Nem tudom, azért tettem fel, hátha véletlen valaki ismeri személyesen, vagy társalgott már vele:)

2012. jún. 14. 01:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Én pont hogy magabiztosnak látom, de lehet a kora, élettapasztalata miatt..dehát a régi műsorában nem úgy tünt mintha nem lenne magabiztos, indulatos ember:D
2012. jún. 14. 01:57
 6/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk szerintem sem az olyan nők a zsánerei, akiknek a lelkét ápolgani kell.

Hanem nők..nem kislányok...de én amúgy nem tudom ki volt a felesége,mármint igy nem tudom hogy mennyire volt magabiztos nő.

2012. jún. 14. 02:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Most nekem sem ugrik be a volt felesége vezetékneve, de keress rá a válására a google-lal, valamilyen Lilla Lea keresztnevű nő.

Arról lett hírhedt, hogy Csernus előtt és után is gazdag politikai élethez közeli pasikat csábított el, velük üzletelt is. Szóval nem kispályás a nő.


Amúgy én nem tudom hogy lehet Csernust vonzónak találni, de hát ízlések és pofonok...

Nekem ő nagyon nőies, a dús ajkai, meg a szemöldöke is, nagyon finom szálú, ráadásul magasan ívelt, vékony, tisztára, mint egy nőnek.

A férfias tekintetre az jellemző, hogy a szemöldök közel van a szemhez.

2012. jún. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugye, a vastag, húsos szájat is nőiesnek tartják, és van is benne valami.

Persze ez még nem lenne gond, ha legalább csak az egyik nőies tényező lenne meg az arcában, mert én is láttam már nagyon vonzó vastag ajkú férfiakat, de hogy még a tekintete is nőies a szemöldöke miatt, na, ez már túlzás.

Persze nem tehet róla, hogy ezt örökölte, de nagyon szerencsétlen arcberendezést kapott az ősöktől szegény. És még a szeme külső sarka is lefelé ível, ami miatt szomorúnak hat. Nekem egyáltalán nem jön be.

2012. jún. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, meg a gesztusai. Most hogy megnéztem pár régebbi videóját, a kéztartása pl. tisztára, mintha homokos lenne.

Na, meg az az undor az arcán, pökhendiség.

Mindegy is, inkább nem szidom tovább, ha neked bejön.

2012. jún. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!