Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon stresszes vagyok, mit...

Nagyon stresszes vagyok, mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Mindenért "tiszta" ideg vagyok:'( és ez nagyon zavar. Ilyenkor minden bajom van (fejem fáj stb.) Léccike segítsetek, hogy mit tehetnék!? Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 27. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg néha lazítani.Tarts minden nap egy kis szünetet,főzz egy forró teát,és idd meg,úgy hogy közben nem aggódsz semmi miatt.Ugyanakkor meg kell tanulnod nem stresszelni,mert hamar kileszel idegileg.Egyszerűen nézd az élet szép oldalát,hagyd abba az állandó rohanást,ha úgy érzed sűrű a napi rend,akkor ritkítsd meg azokkal a dolgokkal,amik nem fontosak.A haverok biztos megértik,hogy kicsit lazítani akarsz.Ráadásul jön az évvége...jobb ha a könyveiddel szervezel randevút,és nem egy helyes hapsiva.Persze ez utóbbi is kell.Találd meg az egyensúlyt az életedben.Nem lehet megmondani,hogy hogyan,mert mindenkinek máshol van az egyensúly,és mindenki máshol érzi jól magát.
2008. ápr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megprobálom! Amugy fiú vagyok! :)
2008. ápr. 28. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sztem attól is függ hogy mitől stresszelsz, mindenre más gyógymód kell, de tudom ajánlani a sportolást, jógát! Ha kifárasztod a tested, nem lesz időd ilyeneken gondolkodni! De téyleg írdd le hogy mi a bajpd pontosan mitől félsz, úgy jobban tudnék segíteni!:)
2008. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindentől szinte :S
2008. máj. 6. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!