Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg szükségem lenne egy...

Tényleg szükségem lenne egy pszichologusra?

Figyelt kérdés
Páran azt gondolják ròlam hogy nem vagyok 100%os..ezért eleve elzárkozòm az emberektől. Nincsenek barátaim vagyis vannak. Azthiszem.de oket nagyon ritkan latom. Depresszios hajlamaim vannak amiota abba haggytam a zenelest ahelyett nekialltam tanulni es Az a jelenlegi celom hogy egyetemre menjek..ehhez ugye nem konnyu az ut es en minden vizsgahelyzetben kepes vagyok annyira bepanikolni hogy az eredmenyek elott sírok kb 3 hétig hogy ugyse lesz meg pedig de... Sokak szerint az onbecsulesem 0, es lekicsinylem magam pedig ez nem normalis. Amiota egy ismerosom atvagott eleg rossz lelkiallapotba kerultem es nem sokkal azutan meghalr a mamám..szoval ha volt meg lejjebb akkor odasulyedtem. Ez a melydepresszios lelkibeteg allapot kb 1 eve huzodik mindig probalok kilabalni belole de valahogy keptelen vagyok rá. Most egy huzos vizsgaidoszakban vagyok tehat alapjaraton sikideg..ez engem teljesen felőről ugy erzem nem vagyok normalis es lassan nemcsak lelki hanem testi beteg is leszek...ettol meg meginkabb parazok. Azt javasolta egy netes baratom hogy jo lenne felkeresnem egy pszichologust ha nem rogton egy idegorvost...szerintem erre semmi szukseg de elgondolkoztam ezen...
2012. máj. 30. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább menj el futni, az helyre teszi a agyat, a stressz elűzi. Nem futni, kocogni. Keress rá a kezdő futókra a neten. Jobb minden nyugtatónál és önbizalmat ad a sport!
2012. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod eldönteni, ha rosszul érzed magad, menj el. Ártani nem fog.
2012. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sport probaltam de tonkrement a terdem.

Az nem az en vilagom ugy erzem.pedig valogatott kerettag is voltam szval nem valt be a sportolas..

Annyira magam alatt vagyok nem tudom mihez kezdhetnék.. Testverem szerint ki kéne mennem külföldre mert az lehet hogy jót tenne.

2012. máj. 30. 18:37
 4/4 anonim válasza:
A sport biztosan segít. A futást én sem bírom sajnos, ehelyett bringázom, és kettlebellezem. A bringázás feltölt életörömmel, már ha valami szép helyen van alkalmad tekerni, és nem egy füstös belvárosban. A kettlebell viszont igazán kifacsar. Hatalmas lelki erőt ad, a fizikai állóképesség mellé. Plusz teljesen elnyomja a hangokat a fejedben, ami önmagában is egy gyógyító folyamat. Ugyanis 100%-os koncentrációt igényel, különben megsérülhetsz.
2012. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!