Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusra van szükségem....

Pszichológusra van szükségem. Már rég keresnem kellett volna egyet. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nyáron költöztünk Székesfehérvárra, úgyhogy nem ismerem az itteni orvosokat. Tud valaki ajánlani egy lelkiismeretes pszichológust aki nem csak felír valami gyógyszert amivel leszedál és ennyi?


Gyerekkori és a közelmúltbéli rossz dolgok, tragédiák mostanában kezdenek a felszínre törni. Eddig talán fel sem fogtam/dolgoztam őket. Most sikerült elmenekülnöm otthonról, boldog kiegyensúlyozott életem lehetne, de most fogom csak fel miken mentem keresztül. Depressziós vagyok, aludni se nagyon tudok... Belátom segítségre van szükségem.


Köszönöm előre is a segítségeteket.



2012. jan. 18. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, egy pszichológus nem ír fel gyógyszert, mert nem orvos. Az a pszichiáter.

Menj el a körzeti orvoshoz, hogy ajánljon neked pszichológust. Vagy családsegítőnél is működik ilyen szolgálat.

2012. jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Még egy kérdésem lenne. Családsegítőhöz csak besétálok ügyfélfogadási időben és fogadnak vagy kell időpontot kérni előre?
2012. jan. 18. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Időpontot kell kérni és van, mikor több hetet is kell várni.
2012. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!