Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok élni, mit tegyek?...

Nem akarok élni, mit tegyek? Nem a szokásos depresszió, keserűség beszél belőlem. Csak a semmivé válás (bővebb infóért katt)

Figyelt kérdés

tudjátok, ez érdekes. nem arról van szó, hogy depressziós vagyok, vagy szomorú.

nem is az, hogy mondjuk nincs senkim, egyszerűen nem akarok tovább élni.

egyszerűen nem látom értelmét. most ne azt gondoljátok, hogy unatkozom, vagy hasonló.

hanem egész egyszerűen nem akarok tenni, semmit, nem akarok küzdeni, nem akarok szeretni, nem akarok érezni sem.

sem az étel ízét, sem a tavasz illatát, sem egy lány puha, selymes haját.

nem akarok orvoshoz járni, nem akarok dolgozni, de még csak tanulni sem.

meg akarok szűnni, mintha nem is léteztem volna sohasem.

nincs hasznom, és egész életemben, amit tettem, hittem, éreztem, igazából lényegtelen volt. nem volt hatással senkire és semmire.

úgy érzem, hogy én egy hiba vagyok. mármint nem lett volna szabad megszületnem.

úgy érzem, a világnak nincs szüksége rám, én pedig magamért nem akarok élni.

tudjátok, ez egy olyan belső érzés, hogy nem kellene élni. nem kellene semmit sem tennem, mert nincs lényege.

nem azért akarok meghalni, mert vágyom a túlvilágra, vagy talán egy magasabb szintre akarok emelkedni.

nem. egyszerűen meg akarok szűnni, nem akarok tovább létezni, semmilyen formában.

mint mikor kikapcsolnak egy gépet, örökre.

egy valamit azért még jó lenne megtenni. ez nem más, mint olyan dolgokat véghezvinni, amibe GARANTÁLTAN belehalok, de azért megold néhány dolgot.

például csernobilban egyszer és mindenkorra megoldani a problémát.

vagy, ha más nem, és tegyük fel, tényleg létezik isten, felajánlkozni neki, mint az "új krisztus", feláldozni magam.

vagy az űrben, ameddig csak bírom szusszal és élettel, eljutni valahova, folyamatosan tudósítani - tudva azt, hogy egyirányú küldetés lesz.

csak... legyen vége.

ez beteges?


2012. máj. 11. 21:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ezzel mondjuk én is így vagyok. azért eszem, mert muszáj. 56 kiló vagyok, 178 centihez.
2012. máj. 12. 18:00
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha ezt elolvasod, nem veszíthetsz semmit, de talán segít a megértésben:

[link]

2012. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? találj célt, szenteld az életed valaminek, katonaság, vöröskereszt, green peace v akármi
2012. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

19:47


Ja, nem veszít semmit ... csak pénzt, ha megveszi ezeket a csodaszereket :))))


Ha már természetes gyógymód, akkor a depresszió 1 nap alatt ingyen gyógyítható, ha a páciens virraszt (1 percet sem szabad aludni 24-36 órán át). Ennek hatására a legtöbb depresszióst mintha kicserélték volna, megváltozik a gondolkodása, tele lesz lelkesedéssel és energiával. Kár, hogy a következő alvás visszaesést okoz, de a módszer jó arra, hogy a depressziós belássa, hogy teljesen máshogy is élhetne, és a betegsége nem a normális állapota.

2012. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

00:07


A depresszió lényege a céltalanság, értelmetlenség, üresség érzete. Azt mondani a deprimáltnak, hogy találj célt ugyanaz, mint azt mondani a bénának, hogy szaladj.

2012. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

17:55


Menj el az iskolapszichológushoz. Egyébként a 13 éves kor nehéz kor, sokmindenki érzi hasonlóan magát.

2012. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Menj el kineziológushoz, pszichológushoz, vagy 'családfelállításra' - azon még nem voltam, de nagyon jó lehet; meg menj el jógázni vagy tanulj harcművészetet, tanulmányozd a buddhizmust, taoizmust meg ilyen keleti tanokat vagy az asztrológiát, meg tanulj meg meditálni, hogy rájöjj, miért vagy itt. Minden ember küldetéssel születik. Ilyened neked is van. Te magad akartál ideszületni. Csak elfelejtetted, hogy miért. Ez természetes. Mindannyiunkkal megtörténik. Annyiról van szó, hogy a hamis, hazug materialista világkép megdőlt benned és többre vágysz. Hát nosza.
2012. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Élsz még??:o
2015. aug. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 MikeS13 ***** válasza:

Érdekelne, hogy mi van veled.

Vagy valaki tud valamit a kérdezőről?

2020. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Jól vagytok srácok? :(

(most találtam ide csak... De ugye mindenki jobban van már?)

2022. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!