Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Valami betegség,...

Mi lehet ez? Valami betegség, vagy lefagytam, vagy már nem értek semmit.

Figyelt kérdés
egyik éjjel ültünk spanommal a fotelben megneztem mennyi az idö 1ora volt a srác bealudt én nemtudtam. utana hirtelen kérdezi hogy mennyi az idö, mire megzenem ujra latom 3ora, azaz 2ora kiesett, nem aludtam be mert ugyanabban a testhelyzetben voltam, nemtudom mi lehetett de már mások is meseltek hasonlo élményekröl. ezek az emberek mindegyike él drogokkal (fü, speed, eki) de ennek semmi köze nincs hozzá és kérem ne azzal jöjjetek hogy ezmiatt volt. én akkor pont tiszta voltam legalabb 1honapja meg masok is "tisztulási" idöszakban élték át de volt olyan aki a tripje közepen és volt akiröl halotam hogy olyannak volt aki soha semmivel nem élt, légszi csak normalis valaszolok irjanak, elöre is kösz
2009. jún. 24. 23:47
 1/4 anonim válasza:
100%
lehet, hogy csak bealudtál. testhelyzet váltás nálkül is lehet aludni. vagy épp a 'tisztulás' miatt volt
2009. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha szedtél valamilyen kábítószert régebben, akkor az elraktározódhat a zsírsejtekben, és kevés fogyás=backflash

szóval ha "csak" tiszta voltál akkor előfordulhat, hogy régebbi anyag hatása jött elő. ekitől simán maradandó hallucinációi is lehetnek valakinek( időröl időre visszetérő, nem állandó)


Amúgy vannak egyéb furcsa dolgok is, pl akik azt állítják magukról, hogy földönkívüliek rabolták el vagy követték fura fények a kocsijukat, majdnem mind időkiesésről számolnak be... szal a fene tudja, de az első verziót sokkal valószínűbbnek tartom, mivel a másodikat nem tudja 100%osan igazolni senki

2009. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat, de szinte 100%ig biztos vagyok benne h nem jaccik közre a drog, meg én csak szivok és annak nemigazan vannak ilyen késöbbi hatásai.
2009. jún. 25. 00:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima elbóbiskolás lehetett. Amúgy a fű hasonlóképpen rombolja az agyadat és a memóriát, szóval még ha tiszta is voltál, akkor is elképzelhető, hogy már "naturálban" is jelentkeznek ilyen időzavar tünetek. Mint ahogy a füvezésnél is.
2009. jún. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!