Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszer való effajta...

Milyen gyógyszer való effajta szorongásra?

Figyelt kérdés
ha emberek között vagyok nem tudok magabiztos lenni, rögtön szorongok hogy mit gondolnak rólam , nem vagyok szimpatikus, visszahúzódonak, csöndesnek gondolnak,vagy ridegnek, kis bénának és nagyon nagyon zavr..kerülöm, reflexből a szemkontaktust, és egyszerűen nem érzem magam érdekesnek, hogy ápolni tudjak egy kapcsolatot, (nem férfakra értem most).De sokszor úgy érzem nincs is szükségem, nem érdekel más.Emiatt félek új iskolába menni, vagy ha lesz munkahelyem..félek attól hogy erős egyéniségek mellett, érzelmileg lefogok strapálódni...mert minden kicsi dolgot magamra veszek..nem tudom mit tehetnék..Nem tudok máshogy, pozitívan gondolkozni, mert nem azt érzem. 25/Nő
2012. ápr. 2. 01:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért ne keverjük a szezont a fazonnal, a csalás az csalás.


Nem tudom, elmennél-e olyan agysebészhez, aki egy egy hónapos kurzuson tanulta a műtétet.

2012. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jól van, ha nem akarsz keverni, akkor ne mondd meg azt sem hogy mi segíthet, és mi nem, gondolom nem jártál még kineziológusnál, így tapasztalatod sem nagyon lehet róla, nekem pl első oldás után sokkal jobb lett a közérzetem, habár nem emiatt mentem oda, hanem hogy az allergiámmal kezdjek valamit. Megjegyzem, 3 éve nem szedek gyógyszert rá, és túlélem a nyarat úgy, hogy nem hogy a szemem nem dagad be, és az orrom nem dugul el, de nem használok el napi több csomag zsebkendőt sem, és még krémre sem kell költeni amit arra használnék hogy a kisebesedett orromat kenegessem. Hozzá kell tenni, az allergiának is legtöbbször lelki okai vannak, és Ő ezeken segített, ergo nyugodtan tudom ajánlani bárkinek bármilyen problémára, mert sokkal közvetlenebb, és oldottabb lettem utána társaságba is, anélkül hogy alkoholt fogyasztottam volna, vagy bármilyen kedély javítót.:)
2012. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!