Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszer (eke) t...

Milyen gyógyszer (eke) t kaptatok generalizált szorongásra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
xanaxot aztán meg attól szorongnál, hogy rá fogsz szokni :)
2010. szept. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyébként én rivotrilt kaptam. Senki másnak nem volt vagy nincs ilyen baja? Ilyen kevesen lennénk?
2010. szept. 12. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:

én xanaxot meg altatót szedek.

Milyen érzés a generalizált szorongás?

2010. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hatféle gyógyszert is mondhatnék, de nem ajánlhatok!

Ha nem használ menj vissza az orvoshoz, és keressen mást...

2010. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A generalizált szorongásra én Xanaxot (1,5 mg/nap)kaptam.Bár Remeron antidepresszánst is kell szednem,mivel depressziós is vagyok.
2010. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:egyébként a Xanax és a Rivotril is benzodiazepin származék,tehát majdnem ugyanaz a kettő.
2010. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én a helyetekben nem szednék gyógyszert semmire. Szorongásra sem.


A szorongás feloldható másképpen is, gyógyszer nélkül, például az ÉFT-vel (Érzelmi Felszabadítás Technikával). Van egy ingyenes ÉFT kézikönyv a neten, amiből megtanulhatjátok a módszer alapjait, keressetek rá.

A gyógyszer amúgy is nagyon sokba kerül hosszú távon, és ezáltal a pénz fogyása miatti szorongást generál bennetek. Vagy nem?


Másrészt pedig a gyógyszer, amit szedtek, az élővilágba kerül, és pusztítja azt. Mit gondoltok, miért kell a patikába visszavinni a megmaradt gyógyszereket? Mert veszélyes hulladékok! Kérdem én, amikor beszedetik őket az emberekkel, akkor nem veszélyes hulladékok??? De igen, mérgezik az emberi szervezetet!

2010. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!