Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Közületek ki érzi magát...

Közületek ki érzi magát depressziósnak vagy "lelkileg nem a toppon?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 15:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Diagnosztikailag 7 éve,de már előtte is az voltam,csak nem tudtam róla. Az ok:a pocsék házasságom. Már 5 éve elváltam,de mivel a körülményeim nem változtak(közös házban az ex-el anyagi ok miatt),esélyem sincs kilábalni belőle.

A hangulatom ingadozik a rossz és a még rosszabb között.

2009. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

ez most lehet hogy furcsán fog hangzani,

de ha akarjátok akkor beszélhetnénk priviben: [MSN,e-mail...stb..]

ha valakiben, akkor bennem megbízhattok.

Ez persze a barátaim, és a családom véleménye, nem akarok kérkedni.

:)

2009. jún. 12. 15:36
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom hány éves vagy,de én már középkorú(42 nő).Ha így is szeretnél,a priváton küldhetsz levelet,s ott megadom az MSN címem is!
2009. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Én nagyon!!!Gondolkodtam én is erről, sokat szerinem a sok egyedülléttől van nekem, évek óta nem járok sehova

a munkahelyen kívül. Szivesen beszélgetek v.kivel ilyen dolgokról aki ilyen cipőben jár.Minden kilátástalannak tűnik önbizalmam 0, életkedvem szintén.

2009. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
tömören: én.
2009. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Elég régóta vannak depressziós hajlamaim. Először kb. 15 évesen volt, mondjuk az még kamaszkori, bár lehet hogy nem csak az életkor volt a kiváltója.

Apám új családja volt a gócpont és a gimiben lévő cicababák, akik mindenkit lenéztek.Aztán nem is tudom...

18 évesen volt a fordulópont, amikor megismerkedtem a Nagy Szerelememmel.Nagy jókedv, szerelem, optimizmus, később tervek, esküvő, közös élet.

Aztán 2009. elején, akkor 20 éves voltam tönkre ment a kapcsolat.

Sajnos annak idején, ami kihúzott a depiből részben megszűnt. Így újra eluralkodott rajtam.

Egyedül élek, ez is benne van. Apám 7 éve, anyu 2 éve költözött az élettársához.

Semmihez sincs kedvem...ingadozó a kedvem.

Nem tudom mi lesz.

Gondoltam elmenni orvoshoz, meg kezelésre járni.

Volt aki megtette? Használt vmit?

2009. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
törjetek ki a megszokott életetekből. keresetek olyan partnereket aki szintén az ilyen kalandokat kerei.
2010. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Elég régóta vagyok ilyen, de elég fiatal is vagyok...

Sajnos van hogy mindenem megvan, és mégis szarul vagyok...

Van hogy minden szar, és én is szarul vagyok...

Van hogy minden jó és jól vagyok...

Nme rég nagyon jóba lettem egy csajjal... A legjobb bareárnőm, ő segít át ezeken a helyzeteken, igazi baréát aki megért...

2010. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2009-ben nagyon rossz volt nagyon lent voltam most jövök felfelé de most megint nem jönnek össze a dolgok.Sajnos.
2010. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!