Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline koros vagyok?

Tade kérdése:

Borderline koros vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon kellene a segitsegetek. Tegnap olyant eltem at, amit meg sohasem. Parommal egyutt elunk, eddig semmi gondunk nem volt. Tegnap eppen a tukorben fesulkodtem, amikor egyszeruen neztem magam, de mintha valaki mas nezett vissza volna ram. Nagyon megijedtem, hisz sohasem tortent meg ilyen velem. Utanna egyszeruen nem tudtam mit kezdeni magammal, mert allandoan az jart a fejemben, ki vagyok, miert van bennem ez az erzes? Hevesen vert a szivem, de siman tudtam lelegezni. Utanna probaltam elalduni, de csak vert a szivem, hanyinger kerulgetett, (kesobb hanytam is) egyszeruen ugy ereztem, hogy nem az vagyok aki. OLyan mikor tudod ki vagy,(tisztaba vagy az emlekeiddel) veled van a parod, de megis mintha mas lennel. Skizo vagyok, vagy csak bemeselem magamnak? Ma mar jol vagyok, de nem tudom hova tenni a tegnap tortenteket....
2009. jún. 10. 11:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már pont ugyanilyen, hogy álltam a tükör előtt, fésülködtem, és mintha nem is én lettem volna. ez se nem borderline sem nem skizóság. ha az lennél, egészen más tüneteid lennének. rádjött egy jó kis pánikroham. ezt leszámítva semmi bajod. üdv.
2009. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt még pánikrohamnak sem mondanám, mert ahhoz legalább 4 tünetnek kéne lennie, ez pedig maximum két tünet. Szóval nyugi, semmi bajod, a tükörben rájönnek az ilyen parák az emberekre. Sok boldogságot, menyasszonyka ;)
2009. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
néha ha állok a tükör elött ugyanezt érzem mint de hogy nem én vagyok, de egy kis idő mulva visszatérek önmagamhoz
2009. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem i szokott ilyen lenni,de vagy 2x volt a 21 évem alatt magammal,hogy néztem a tükörben az arcom,mintha lezsibbadt volna az agyam ,a pupillám éreztem,hogy megnő és merev lesz és csak néztem,hogy húúú ez én vagyok.Elkezdtem tapogatni az arcom,de 2 perc és rájöttem,hogy igen ez én vagyok.

Gyakoribb,hogy nem ismerem meg a személyes tárgyaim,kiskoromban volt,ugyanilyen a plüssállataimmal,most meg ezzel azzal,mintha rácsodálkoznk,hogy úristen nekem ilyen szépséges cuccom van.Elég furi,anyának mondtam is,ő ápolónő,de nem mondott semmit.Én meg nem foglalkozom vele.Amúgy most rámhoztad a frászt,lehet én vagyok a skizo,mert több személyiségem van mint Soma mamának.Mert ugye ő is mindig mondja,hogy van egy gyöngyi egy Sára meg stb...nah nekem is van egy édes kedves és gyerekes,de nem úgy mint a skizóknál:)

Nyugi,ez sztem olyan kimerültség féle vagy olyan mint a deja vu,hogy újraindul akkor az agyad.

2009. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
12:45-ös! Jót nevettem rajtad! :) Én is szoktam sikítófrászt kapni amikor nézem anyámat, és magamat látom benne, vagy a tükörben látom anyámat a saját önarcképemen át, vagy fotókról, videókról... rettegek, nem akarok úgy kinézni mint ő, de sajnos a gondolatot még nem tudtam elfogadni, lehet nem is fogom soha :(
2009. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pozitív gondolatid legyenek,mert a gondolat valósággá válhat. Szerintem pánikroham volt.Nekem nagyon sokszor van.
2009. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. Egyedül voltam itthon és mikor kezetmostam, felnéztem a tükörbe és mintha... szóval lettem volna ÉN meg az a valaki a tükörben, aki szintén ÉN voltam.. Vagyis olyan volt, mintha ő lenne a Valaki én meg csak egy ilyen nemlétező izé, mint egy tükörkép :D Na jó ez így vicces, de akkor és ott nagyon félelmetes volt! Mintha nem lennék a valóságban... Mintha a tükürkép elvette volna a valóságot tőlem :S Ehh és bármilyen meglepő, én se vagyok se skizo, se borderline :D Legalábbis orvoshoz még nem mentem :D
2009. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!