Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy hete antidepresszánst...

Egy hete antidepresszánst szedek. Azóta nincs orgazmusom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gondolom a gyógyszer mellékhatása. Szedjem tovább vagy írassak másikat. Vagy ha majd nem kell már szednem akkor rendeződik magától?
2012. márc. 1. 09:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jó, akkor nézz utána olyan helyeken, amiket kifejezetten az antidepresszánst szedőknek szántak.


Ne haragudj, de azok után, hogy egy olyan problémára ami tömegesen fordul elő és bizonyított az antidepresszánst szedők körében te annyit mondasz, hogy nem reális és szép helyekre menés, meg aerobik majd segít én inkább nem butáznék le másokat.

2012. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

És én a gyógyszermellékhatások enyhítésére javasoltam a rekreálódást? Ugye nem, hanem a lelki problémák megoldásának egy lehetséges módját vázoltam fel.


Nem tehetek róla, hogy az értő olvasási képességed nem üti meg egy negyedik osztályos szintjét.

2012. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
ne szedj antidepresszánst, old meg helyette a problémád, akár segítséggel.
2012. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ha az orgazmus a probléma, akkor van valakid akit szeretsz, nem feltétlenül biztos hogy szükséged van antidepresszánsra. Legyél aktív, szórakozz, engedd hogy a szeretteid, barátaid segítsenek és a probléma idővel el fog múlni. A depresszióval a legnagyobb baj hogy az ember bezárkózik és a helyzet gyakran csak romlik. Ezt nem szabad engedned, nyiss a világ felé!
2012. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy akit szeretek és segíthetne a problémám megoldásában az nem ismeri el, hogy a depresszió egy betegség. Nem találtam már más kiutat így elmentem pszichiáterhez és ő írt fel nekem AD-t.
2012. márc. 1. 18:24
 16/18 anonim válasza:

Ha kitartasz mellette akkor is meg fogsz tudni gyógyulni, ha kellően nyitott vagy a világra!

Gyerekek vannak? Egyáltalán mi okozza a lelki problémáidat, mit érzel?

2012. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen vannak. Főleg a kiszolgáltatotság érzése, rossz gyermekkori emlékek és néha szeretet hiány.
2012. márc. 1. 18:39
 18/18 anonim válasza:
Szerintem egy szerető környezet sokkal hatásosabb bármelyik gyógyszernél. Legalábbis ha veszed a fáradságot hogy keresed a segítséget, így nyilvánosan is, akkor biztos elég erős vagy hogy megküzdj a démonjaiddal. A gyerekkori élményeken például úgy is túl lehet lendülni hogy a megfelelő szellemben neveled a gyerekeidet, hogy velük ne fordulhasson elő ilyesmi. A szeretethiány nehezebb ügy, de ha adsz szeretetet, akkor biztos hogy fogsz is kapni. De alapvető, hogy nem szabad "kaparni" érte, nem lehet kierőszakolni. A kiszolgáltatottság sajnos sok Anyukára igaz, ez nagyon nagy részben bizalmi kérdés is. Mindenesetre amíg van szexuális életetek, addig a párod nem hiszem hogy el akarna hagyni. Mindenesetre sok türelmet és kitartást kívánok!
2012. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!