Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pénztelenség miatti pánik és...

Pénztelenség miatti pánik és bezárkózodtság oldása?

Figyelt kérdés
Sajnos nem születtem pénzes helyre tehát szegény vagyok. Így a lányoknál sosem merek kezdeményezni mert reménytelen és mindig tudom hogy mi lenne a következménye. Tehát szorongok és pánikolok mikor csak ez eszembe jut és gondoltam hogy beszednék 2db Xanaxot vagy Rivotrilt hátha azok oldanák a gátlásaimat. Igaz azoktól nem lesz ugyan pénzem de már az is haladás lenne ha kavarnék egy nővel csak úgy natúrba és semmi gátlásom nem lenne. Ha innék azt meg megérezné a lány is tehát azért gondoltam a gyógyszerre. Vagy egyéb megoldás a szorongásra gátlásokra? Persze ha a lottót megnyerném már elmúlnának ezek a dolgok de nem ilyenre gondolok.
2012. jan. 30. 16:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy akkor a pénzre menne a legtöbb lány de legalább lenne, és egy sokkal normálisabb jobb életem lenne és még alakítani is tudnám ezt. Mert ha pénz van akkor nagyon sok út létezik mögötte ami járható. Viszont ha nincs akkor nem sok választás van. Pszichológus nem tudom hogy tudna e ezen segíteni mert a lányok nem fogják másképpen látni a dolgokat akkor sem ha rajtam segítene, és az anyagi helyzetem sem változna meg. A megérzésed jó és elég sok dolog van mögötte, de a pénzhez kötődik, kötődött mind szinte.


Köszönöm a linket igaz angol de nembaj :)

2012. febr. 3. 12:11
 12/14 anonim ***** válasza:
én szoktam inni és mi van akkor? már nők is isznak meg némelyik szív is nagy valami amúgy meg veszel rágót és miután bebasztál eszel rágót az elnyomja az alkohol szagát
2012. febr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12:11


"Mert ha pénz van akkor nagyon sok út létezik mögötte ami járható. Viszont ha nincs akkor nem sok választás van."


Ugye a probléma az, hogy a férfiak 90%-ának egy fityinge sincs, valahogy mégis kibírják, sőt, az emberi faj sem hal ki, vagyis valahogy létrejönnek a párkapcsolatok pénz nélkül is.


Azt is nehéz értelmezni, hogy "nem sok választás van". Hány nővel próbáltál ismerkedni eddig? Ha 100-at mondasz, akkor is nevetséges azt mondani, hogy kevés lehetőség van, mert ezzel még csak az ezredrészét merítetted ki a legkönnyebben elérhető nőknek. Gyanítom, hogy ez a szám inkább kevesebb, mint 10. Akkor pedig bőven nem az a szűk keresztmetszet az esetedben, hogy nincs választási lehetőség, hanem az, hogy nem élsz a lehetőségekkel.

2012. febr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát nem sok nővel mivel a gátlásaim nagyon nagyok ez miatt és nem tudok feloldódni és egyátalán belekezdeni ebbe mert ez nemcsak úgymond szegénység de szégyen is. És azért van hogy a napi betevőm sincsen meg tehát innentől olyan mintha nem is élnék. Még az alapok sincsenek meg akkor mégis mit akarnék én ismerkedni...
2012. febr. 20. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!