Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvesztettem a kapcsolatot a...

Elvesztettem a kapcsolatot a valósággal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mintha leragadtam volna valahol. Ezért mostanában minden olyan álomszerű... Most kicsit jobb de mindig változik és van amikor már rosszul vagyok ettől az érzéstől:'S Mintha itt se lennék.. Itthon jobb de amikor kilépek az utcára rögtön jön ez a mintha álmodnék érzés. Most mit csináljak? Lehet hogy a félelem miatt van mert nagyon félek 1-2 dologtól és szinte szorongok... a rossz látásom is csak ront a helyzeten mert így még jobban nem érzem "ott" magam ahol vagyok. Meg így valahogy eltűnt a térlátásom vagy nem tudom. Ha messzebbre nézek egyszerűen olyan fura, látom is meg nem látom. Nem tudom elmagyarázni tényleg.. pedig annyira leakarom írni, de nem tudom. Valaki segítsen!
2012. jan. 15. 18:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ejha:D Hát egyenlőre még én én vagyok, de már az őrület határán állok, szóval bármi megtörténhet.:D
2012. jan. 22. 20:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Még a végén kiderül, hogy tudathasadásod van, és amikor lefekszel aludni, valójában ébren maradsz és egy másik életet élsz. És válaszolsz a saját kérdésedre.

Tényleg, ma mikor is feküdtél le aludni?...

2012. jan. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Alszok rendesen, de volt már tudathasadásom..:D
2012. jan. 31. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!