Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg lehet gyógyulni teljesen...

Meg lehet gyógyulni teljesen a pánikbetegségből?

Figyelt kérdés
Ha van itt valaki, aki teljesen meggyógyult ebből a betegségből, az írjon légyszíves. (Hogyan és mennyi idő alatt gyógyult meg?) Ha tudtok jó pszichiátert, vagy kineziológust ajánlani, azt is nagyon megköszönném!!!!
2012. jan. 13. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
elméletileg meg lehet gyógyulni...
2012. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet teljesen meggyógyulni...csak kezelni lehet, háttérbe lehet szorítani a tüneteket, melyek időszakosan újra és újra visszatérnek.
2012. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Igen, meglehet gyógyulni a pánikbetegségből, tartósan. Azért nem írom, hogy örökre, mert azt nem tudom.( egyenlőre ) Viszont az is biztos, hogy újra el lehet kapni, akár az influenzát is, meg bármi mást is. Csak azt nem tudom, más betegségekre miért nem azt mondjuk, hogy kiújult, inkább azt, hogy megint elkaptam. A lényeg az, hogy ha nem vigyázol magadra, idejekorán elhagyod a gyógyszereidet, nem változtatsz az életviteleden, akkor újra, és újra elkap a pánikbetegség. De ez mindig másik. Nem az, aki ez előtt volt.

2012. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Értelek, utolsó!

Akkor ez olyan kérdés, hogy örökre ki lehet e gyógyulni a kartörésből?

A válasz az, hogy igen, de újra el lehet törni.

2012. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

meg lehet.

TArtósan. Ha gondolod segítek.

2012. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rozsa13bela válasza:
Helló olvastam egy topic hozzá szolásod , engemet a pánik betegség agaszt abban szendvedek ha küldenél egy facebook profilt , felvennélek téged és segitenél nekem hogy mitcsináljak magamal ? mert már kb meg vok bolondulva : )köszönöm
2013. febr. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!