Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az oka annak, ha valaki...

Shameka kérdése:

Mi az oka annak, ha valaki elkezdni vagdosni magát? FONTOS

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:04
1 2
 11/15 timike26 ***** válasza:
100%
ahogy megvàgod magad....mintha a vèrrel a gondok..a bajok is kifolynànak....èn csak nèztem hogy vèrzek..ès megkonyebultem.igaz ezek a krizishelyzetek mindig egy nagy vita utàn voltak.....majd elmulik...leszoksz rola...vagy nem
2012. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ideges voltam, nem tudtam máshogy levezetni, először karmoltam magam, majd vágtam magam, mivel látható nyomok keletkeztek rajtam, ezért falba ütöttem, és eltört a kezem. Most már nem vezetem le a dühöm magamon, értelmetlen, és felesleges.
2012. jan. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
elsőnek: most szép kis tanúbizonyságot tettél arról hogy 1: olvasatlan 2: érzéketlen 3:okoskodó 4: sztereotip vagy... tipikus magyar vonások, legyél rájuk büszke, mert h*lyének áll a világ....
2012. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Ez egy pszichés betegség, a lelki fájdalmat fizikaiba vezeti át a vágás által. Depresszió. Nemrég én is elkezdtem vagdosni magamat, pedig azelőtt nagyon elleneztem, ha valaki ilyet csinált az ismerőseim közül, azt lebeszéltem róla. De egy önkívületi pillanatomban én is megtettem, megkönnyebbültem tőle. Nem tudok leszokni róla. Ez egy káros szenvedély, ami semmi jóhoz se vezet. Ne kezdd el! A baráti, családi segítség aranyat érhet...
2013. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Bebizonyitják maguknak hogy jobban bírják a testi fájdalmat mint a lelkit
2014. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!