Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdhetném ezt le?

Hogyan küzdhetném ezt le?

Figyelt kérdés
A szüzességem elvesztése borzalmas emlékként maradt meg számomra. Talán még nem is voltam elég érett rá, csak azért mentem bele, mert nagyon szerettem a srácot és féltem, h elveszítem.Kicsivel később még elnyomtam magamban, a rossz érzést, és többször lefeküdtünk, de valamiért szinte egyszer sem tudtam élvezni, és többször sírva is kellett fakadnom, bár nem fájt meg semmi, nem tudom, hogy miért. Ez így 5 hónapig folytatódott kb, majd nem bírtam tovább, és megkértem, hogy ne feküdjünk le egy darabig. Így is lett nem erőltette. De így is egyre csak rosszabb lesz, már lassan egy éve nem feküdtünk le, de mégis már ott tartok, hogy ha hosszabban megcsókol görcsbe rándul a gyomrom, és az jut eszembe, hogy majd le kell vele feküdnöm. Nem tudom, hogy hogyan orvosolhatnám ezt a problémát, és, hogyan tudnám rávenni magam, hogy újra lefeküdjek bárkivel is.Tudnátok valamilyen megoldást erre?
2011. nov. 14. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre igazából csak egy megoldás van, mégpedig a puncikobold: http://www.youtube.com/watch?v=W-LwiZK8WGs

Így csak egyszer kell megint rávenned magad a szexre vele, többet tuti nem fogja erőltetni a dolgot.

2011. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én szeretnék vele újra lefeküdni, de nem tudom rávenni magam, mert ha csak rágondolok a szexre elkap a sírás.
2011. nov. 14. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Testileg nem kívánod őt ? Mert akkor itt az ideje elhagyni. Ha nem izgat a kinézete akkor nem veled van a baj csak nem illetek össze. Ellenkező esetet el se tudok képzelni, ha izgatna, kívánnád vele a dolgot.
2011. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogyne kívánnád, a lelki sérülés hagyott mély nyomokat benned. én azt ajánlom keress fel egy pszichológust mert a megrázó szexuális élmény megkeseríti később az életed, hidd el rendbe fogsz jönni mégha nehezebben is nyílsz meg eleinte
2011. nov. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!