Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen módon küzdhetném le a...

Milyen módon küzdhetném le a hangulatváltozásaimat?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy egyik pillanatról a másikra, olyan rosszkevű leszek, hogy megszólalni sincs kedvem. Könnyen sírva fakadok, mérgemben is,vagy ha megbántanak.Hozzáteszem ,40 éves vagyok, és Rák jegyű,nagyon érzékeny,és szentimentális.
2009. máj. 2. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám. Valaki mond valamit és ettől szinte nullás hangulatom lesz.. ma reggel is ezvolt..
2009. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is előfordul elég gyakran, bár én nem sírok, csak teljesen magam alatt leszek. Szerintem nincs más megoldás, mint - megbántás esetében - tisztázni magaddal, hogy nem érdekel, mit gondolnak mások, az a lényeg, hogy te mit gondolsz magadról.
2009. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon zavaró a dolog, mert nem akarok én hisztis vagy szeszélyes lenni, csak úgy jön magától... Remélem nem a depresszió előjelei ezek...
2009. máj. 2. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, nemrég kaptam a mániás depressziós diagnózist erre, de ezt lehet sima ciklotímia, nekem suicid gondolataim is vannak rendesen, folyamatosan.
2009. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
95%
Nálunk a bankba ahol dolgozom, minden lány/nő ilyen és mind járnak pszichológushoz is. Kiderült hogy depisek, kapnak valami enyhe nyugtató hatású szert és azóta még a férjeikbe is szerelmesek és már nem depisek, vidámak mosolygósak. Szerintem te is keress fel egy pszichológust, ez ma már nem ciki.
2009. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mondjuk suicid gondolataim nem voltak, ahhoz túl gyáva lennék, szerintem, hogy bármi módon ártsak magamnak.Pszichológushoz lehet, hogy nem ártana elmenni... De én inkább olyan tréning-szerű dolgokra gondoltam,amivel az önbizalmam is erősíteném, meg úrrá tudnák lenni a hangulataimon. Szeretnék olyan egyenletes kedélyű lenni, mint sokan, akik nem vesznek fel semmit... De szerintem ha valaki lelkis, pláne 40 évesen már nem fog megváltozni...
2009. máj. 3. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is Rák jegyű vagyok és nekem is ez a problémám...van amikor énekelek,táncolok aztán rá egy percre bőgök:S
2009. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!