Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek anorexia nervosa miatt...

Akinek anorexia nervosa miatt hónapokra megszűnt a menstruációja, milyen kezeléssel indították be újra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 21:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szia! Nem tudom hogy a te esetedben használna e de próbálkozhatnál gyógyteával is, ajánlanám a cickafarfű teát, nézz utána, elég sok írást találni róla a neten! Nekem anno fogamzásgátló után nem jött meg hónapokig és akkor találtam erre a teára, elkezdtem inni és pár nap múlva meg is jött! Akkoriban írogattunk is róla egy fórumon és volt olyan akinek több mint egy éve nem volt meg és neki is hatásos volt ez a tea!
2011. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet abszolút értéket meghatározni, hogy akkor 168-hoz ennyi kilónál tuti meg kell jönnie... Emberek, ez élő szervezet, organikusan működik, nem gép!


Nekem pl. 160-hoz 45 kilónál leáll. (Nem anorexiás voltam, hanem más betegség miatt fogytam le.)

2011. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat.
2011. nov. 18. 09:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is most hízókúrán vagyok anorexia miatt, én 162 cm-hez vagyok 48 kg, és még sincs. Az én magasságomhoz kell 51-52 kiló, nem még a tiédhez!
2011. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!