Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Surgos segitseg kellene. Ez...

Surgos segitseg kellene. Ez igy nagyon nem jo. Mit tegyek ha szeretem is meg nem is?

Figyelt kérdés

Kezdem a legelejen. Fel eve osszejottem egy lannyal. Elegge depis volt de megkedveltem, lattam rajta h tudnek rajta segiteni.. mar az elso honapban eszmeletlenul bele estem, nemtom miert mert eddig meg tenyleg nem volt ien. Azota is mindennap talalkozunk. Volt neki regebben egy olyan szokasa hogy ha valami nem tetszett neki, vagy megsertettem valamivel akkor 1-2 oraig meg sem szolalt es engem is elutasitott, azt sem engedte h megpusziljam.

Volt amikor mar idegessegemben fakepnel hagytam(azaz ugy hogy o otthon volt en meg hazamentem szo nelkul) es miutan lenyugodott irt sms-t hogy o mindent sajnal es h nem tudja mi tortenik vele meg minden iesmi. Aztan elkezdtem dolgozni rajta hogy hogyan lehetne ezt kikuszobolni, hogyan lehetne megvaltoztatni a lanyt. Mondhatni sikerrel jartam(nem reszletezem h miket mondtam mert nincs nagy jelentosege). Voltak oan esetek is amikor mar azt mondta h jobb lenne ha szakitanank mert nem akarja h en boldogtalan legyek es mert ugy erzi hogy nem tud valtozni, de en mondtam neki h csak akarat kerdese meg hasonlok. Mindig mellette alltam, segitettem, szerettem, boldogga tettem es o is engem. Minden siman ment 2-3 honapon keresztul, mignem ismet ugy sertodott meg mint az elejen. Mondtam neki h ha barmi van mondja ki mert sokkal jobb minthogy magaba tartsa es meg engem se bosszant vele. Okay kibekultunk minden, mondta h tobbet nem fordul elo. Aztan mondtam neki h gondolkozzon el rajta hogyan akarja tovabb mert igy nagyon nem fog menni.. Aztan kapom kesobb az SMS-t hogy Tenyleg jobb lenne ha elengednenk egymast mert nem akarja latni ahogy en szenvedek es ugy erzi h nem tudna boldogga tenni. Na ezt is megbeszeltuk es vegul csak folytattuk. Mosmar minden jo es minden szep.. csak ugy erzem h nem vagyok boldog vele.. mintha nekem mas kellene, egy olyan aki olyan mint en belsore es jol is nez ki mint a mostani baratnom. De valahol megsem szeretnem elhagyni ot ezekutan, valahol meg mindig szeretem de mast is szeretnek..ha a jovore gondolok ugy erzem h a mostanival nem lenne jo de megis kellene.. nemtom mit tegyek :( sehogy sem jo..ha csak belegondolok hogy elveszitem a baratnom mar kerulget a rosszullet.. Segitsen valaki aki tud, vagy aki atesett hasonlo helyzeten..


18F


2009. ápr. 28. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Őszintén válaszolj magadnak szereted egyáltalán? Nem vezet egy kapcsolat túl sok jóra ha csak azért vagy vele mert sajnálod és csinos. Teljesen normális, hogy egy idő után inkább egy olyan lány után vágyakozol, akivele a belős tulajdonságaitok jobban passzolnak. Nem lehet, hogy csak a megszokás tart titeket össze?


Nem fog senki egyértelmű választ adni, hogy mit kéne csinálnod ebben ha helyzetben...de részben már Te is megválaszoltad magadnak a kérdést.


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen szeretem.. nagyon is szeretem es ezert nemtudok donteni :(
2009. ápr. 28. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted, el kell fogadnod így. Hidd el, szüksége van rád.
2009. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem Szilvinek hivják a barátnöd? =)
2009. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok, csak ebben a kapcsolatban én vagyok a lány aki depressziós, idegbeteg... stb A barátom nagyon sokat segített hogy talpra álljak, leszokatott a piáról és más rossz szokásaimról, elkezdtem normális életet élni vele, már majdnem két éve együtt élünk, de úgy érzem valami hiányzik! Nem érzem felhőtlenül boldognak magam vele! Annyira különbözünk, de nem akarom elhagyni, szeretem, de mégsem vagyok boldog! Hiányzik a pezsgés körülöttem, a bulik, a haverok...stb

De nem tehetem meg vele hogy faképnél hagyom, mikor már kigyógyultam a hülyeségeimből az ő segítségével, és mert nagyon szeretem!

2009. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!