Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet az hogy szeretem...

Mitől lehet az hogy szeretem ha rossz a kedvem? (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval imádom hogyha apokaliptikus hangulatom van, ha kicsit szomorú és mérges vagyok, és amúgy is, időjárásban is inkább a sötét hűvös őszi éjszakákat szeretem... és erre vagyok kiváncsi hogy ennek mi lehet az oka vagy hogy mit jelent, mert tényleg élvezem ha sz@r a kedven...
2010. szept. 7. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
fordulj pszihiáterhez, mert ez elég súlyosan hangzik! (1 jótanács)
2010. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szereted sajnáltatni magad.
2010. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem nagkyözönség előtt vágom be a durcit, félre értetted. nem úgy kell elképzelni hogyha izomlázam van mindenkinek elmondom hogy aztán mondják hogy jajj te szegény... csak szeretem ah sz@r a kedvem...
2010. szept. 7. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:

én is hasonló vagyok , esik az eső , hull a hó , téli éjszakák ezek olyan jók :D meg általában direkt olyan zenéket is hallgatok amtől szomorú leszek

hogy miért azt nem tudom , kíváncsi lennék valaki tud e erre hasznos választ adni

2010. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én sem úgy értettem. Amikor az ember maga alatt van, akokr szereti saját magát sajnálni, kicsit nyalogatni a sebeit.

2010. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát... nem sajnálom magam, inkább örülök neki hogy ilyen a hangulatom, mert ez nekem annyira egy különleges érzés...
2010. szept. 7. 21:52
 7/10 anonim válasza:
én is örülök neki,ez normális?:S:S
2010. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én meg örülök a vérfagyasztó hidegnek. egyszerűen szeretem..
2010. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Boldogok akik szomorúak"

Okozhatja az a bizonyos 2012-es dátum közeledése :) Mostanában észrevettem, hogy a környezetemben élő emberek természete megváltozik. Lehet a tied is valamilyen irányban.

Ha hiszel Istenben vagy megpróbálnád őt keresni, sokat segítene, szerintem. Minél nagyobb a hited, annál többre leszel képes, leküzdesz bármilyen akadályt. A fenti idézet szerint, a hívő ember is szomorú és ez a szomorúság örömmel tölti el. A szomorúság átalakul szeretetté, ha kitartó vagy. Én katolikus vagyok, de ha tudnák rólam, hogy evangélikus templomba is megyek kitagadnának. Egyszerűen az evangélikus lelkész jobban beszél. Intézményfüggetlen lettem és egyedül az Urat imádom. Meg kellene neked is próbálni, nehéz, de nem megvalósíthatatlan.

2010. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát én meg ateista vagyok szóval...
2010. szept. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!