Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretem ha fájdalmat okozok...

Szeretem ha fájdalmat okozok magamnak. Mi van velem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje azon veszem észre magam, hogy direkt, akarattal fájdalmat okozok magamnak. Karcolok a kezembe, ütöm az ujjam stb, és JÓLESIK!! Szeretem ha fájdalmat okozok magamnak, vagy nekem valaki más. Azután meg ha valamit csináltam bűntudatom van, de mégis jó. Mi bajom lehet? Van ennek valami neve? Egyáltalán van ennek valami jelentősége? Ja és 13 éves vagyok
2010. ápr. 6. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mazochista vagy.
2010. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keress fel egy pszichológust.
2010. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, ő majd kiederíti, mi az oka annak, hogy bántod magad és miért élvezed a fájdalmat. A karcolgatás sem játék, mégha nem is mélyen csinálod. 13 évesen ez nagyon nem normális. Pszichológus.
2010. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ez néhány embernél együtt jár a kamaszkorral. Anno én is tapasztaltam magamon hasonló dolgokat,de már kinőttem. Szerintem veled is ez van. Amíg nem fajul el a dolog,azaz nem okozol magadnak komolyabb sérülést,addig nem olyan nagy a gond. Keress barátokat, hobbit, foglald el magad és nem fogsz ilyenekkel foglalkozni. De, ha úgy érzed, hogy ez már túlságosan elhatalmasodott rajtad, beszélj egy felnőttel és keressetek egy pszichológust!

22L

2010. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha lehetséges, beszéld meg a szüleiddel!!
2010. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok mazochista, pszichológushoz sem szeretnék menni, a szüleim pedig már tudnak róla. Még egyszer kösz!
2010. ápr. 18. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!